Po zaciętym i pełnym emocji półfinale, zakończonym zwycięstwem MKS II Lędziny w serii rzutów karnych, przyszła pora na finał Baraży o awans do klasy A Podokręgu Tychy. W najbliższą sobotę po raz trzeci w tym sezonie staną naprzeciwko siebie drużyny rezerw MKS oraz Polonii Międzyrzecze.
Do tej pory pojedynki były bezkompromisowe – jesienią MKS w Międzyrzeczu wygrał 2:0, by w rundzie wiosennej w takim samym stosunku przegrać u siebie (choć mecz finalnie został zakwalifikowany jako walkower na korzyść Polonii). Tym razem stawka i ciężar gatunkowy idą w górę, bowiem po końcowym gwizdku poznamy drużynę, która dołączy do Stali Chełm Śląski i uzyska promocję do tyskiej A-klasy. Czas na finał!
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na Stadionową 1. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17:00.
Podobnie jak w trakcie meczu półfinałowego, dla wszystkich zgromadzonych na trybunach będzie dostępny punkt gastronomiczny z zimnymi napojami oraz grillowaną kiełbaską. Wstęp, jak zawsze w przypadku meczu rezerw, oczywiście wolny! Liczymy na Wasze wsparcie!