W najbliższym dniach będzie się działo naprawdę wiele, i to nie tylko za sprawą wydarzeń stricte piłkarskich. MKS Lędziny obchodził będzie jubileusz 90 lat istnienia lędzińskiego Klubu sportowego, jako podmiot powstały w 1932 roku. Pierwszym wydarzeniem mającym na celu upamiętnić ten fakt będzie okolicznościowy turniej piłkarski Młodzików – czyli rocznika 2010 z udziałem GKS Katowice, Siódemki Tychy, LKS Gardawice oraz gospodarzy, jaki zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Lędzinach w niedzielę 25 września o godzinie 9.00.

Zespoły rywalizować będą systemem każdy z każdym – mecz i rewanż, po 20 minut, co łącznie daje prawie 4 godziny grania.
Zakończenie imprezy jest planowane koło 13.00.

W trakcie imprezy pojawi się pierwsza okazja do zakupu okolicznościowych jubileuszowych szalików oraz proporczyków, wydanych z okazji 90-lecia Klubu! Kolejna szansa pojawi po jubileuszowej gali z okazji 90-lecia Klubu, jaka odbędzie się w piątek 30 września! O jej szczegółach będziemy informować w najbliższych dniach, a także obszernie relacjonować.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania młodym piłkarzom w niedzielne przedpołudnie!