W dniu jutrzejszym (31 maja, godzina 18.00) MKS rozegra ostatni w rundzie wiosennej mecz ligowy w Lędzinach. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie Iskra Pszczyna, której spadek do klasy okręgowej jest już właściwie przesądzony.

My liczymy, iż lędzinianie zaprezentują się z jak najlepszej strony, rywalizując o komplet punktów. Sprzyjać temu powinna sytuacja kadrowa, brak pauz kartkowych oraz powrót nieobecnych ostatnio Kwiatkowskiego i Śliwy. Iskra, choć przez moment wydawało się, iż podejmie rękawicę w walce o utrzymanie, to porażki w Bełku i zwłaszcza Wilczej sprawiły, iż dystans do bezpiecznej strefy znacznie się zwiększył. Nie zmieniła tego nawet weekendowa wygrana z Beskiem Skoczów 2:1.

Spotkanie poprowadzą: Artur Należnik, Tomasz Mośko, Marcin Giziński (Katowice).

Przypominamy, iż ostatnie ligowe domowe spotkanie – z uwagi na Dni Lędzin – odbędzie się w dniu 10 czerwca o godzinie 17.00 na obiekcie JUWe Jaroszowice przy ul. Sportowej 6.