MKS zwyciężył dziś w  spotkaniu kontrolnym JUVE Jaroszowice 4:2 (3:2). Mecz z a klasowym rywalem był ostatnim z meczów sparingowych tej zimy. Jeśli plany nie ulegną zmianie i pogoda na to to pozwoli, to za tydzień Nasz zespół rozegra już pierwszy wiosenny mecz z Ogrodnikiem w Cielmicach. Swój sparing, także w stosunku 4:2, zwyciężyli też juniorzy (gole  Majer 2, Ziółkowski, G.Cuber).

[singlepic=5995,360,320]

Narada w przerwie. Foto: Tomasz Naskręcki

W 25 minucie po dośrodkowaniu Firleja celnie główkował A. Gąsior, a w 33 minucie po rzucie rożnym wykonanym przez Matyska Dąbrowski wykonał dobitkę po strzale Roszaka i lędzinianie prowadzili 2:0.

Grające w klasie A JUW-e też jednak nie próżnował i po dwóch strzałach Kołcza: w 36 minucie z wolnego i w 39 minucie po solowej akcji Labego mielismy remis 2:2.

Podopieczni Marcina Polarza wykazali swoją wyższość dzięki strzałom Michalskiego z dystansu. W 43 minucie zawodnik MKS strzelił zza pola karnego i piłka przez ręce bramkarza JUW-e wpadła do siatki, a w 78 minucie przymierzył z 25 metrów i bramkarz jaroszowiczan nie zdążył zareagować.

Skład pierwszej drużyny:

MKS grał w składzie: Brandys – Bednarek, Gajewski, Roszak – Czarnecki, Karlik, Polarz, Matysek, Firlej – A. Gąsior, Dąbrowski, a jako zmiennicy weszli: Michalski, Frukacz, Cięciara, Majer i bramkarz Ł. Gąsior.

Relacja za www.sport.tygodnikecho.pl

Skład juniorki:

Ł.Gąsior, Makosz, Cięciara, Kaczmarek, Janik, Frukacz, Ingram, Majer, Jałowy, G.Cuber, Ziólkowski oraz Sitarz, Kuliński (bramkarz nowy), Kalicki, Długajczyk, Lis.