Już w sobotę 29 marca, o godz. 15.00 MKS Lędziny w spotkaniu 18 kolejki rozgrywek gr. I klasy okręgowej, podejmować będzie AKS Mikołów.

Oba zespoły rozpoczęły piłkarską wiosnę od porażek. O ile lędzinianie ulegli w Bojszowach liderującemu GTS-owi, to mikołowianie musieli uznać wyższość broniącego się przed spadkiem Śląska Świętochłowice. Spotkanie w Lędzinach pokaże czy to Śląsk zaprezentował się tak dobrze w tamtym spotkaniu, czy to mikołowianie nie obudzili się jeszcze z zimowego snu. Dla naszej drużyny to ważny mecz, 10 miejsce i 21 punktów to dorobek który sprawia, że w tej chwili poczuliśmy oddech goniących nas zespołów z dołu tabeli, tj. Unia Bieruń, Orzeł czy Śląsk. Nasz zespół zapewne zdaje sobie sprawę z tego i

zrobi wszystko, by z tego pojedynku wyjść zwycięsko. Byłby to także udany rewanż za porażkę z rundy jesiennej, kiedy to ulegliśmy w Mikołowie 1:2 (Magiera – R.Łach, Kurasz). Podopieczni Piotra Mleczki mają już 12 punktów straty do lidera z Bojszów, ale z pewnością przyjadą tu po 3 punkty, gdyż dla nich dwie porażki pod rząd byłyby wielkim rozczarowaniem.

Z pewnością czeka nas interesujące spotkanie, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ten pojedynek!!! Przypominam, sobota – godz.15.00.