W sobotę, 31 maja o godz 17 w ramach 28 kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy okręgowej MKS podejmować będzie Krupińskiego Suszec.

Nasz zespół czeka kolejne trudne zadanie, gdyż spotykamy się z zespołem który prezentuje sie wiosna bardzo dobrze. W ostatnich spotkaniach rozgromił AKS Mikołów 5:1, zremisował w Bojszowach z GTS-em, w całej rundzie przegrywał jedynie w Leszczynach i Górze – po 0:1. Efektem dobrej postawy 4 miejsce w tabeli i już 49 punktów na koncie graczy z Suszca (z czego 16 zdobytych na wyjazdach, za 5 zwycięstw oraz 1 remis, na wyjazdach siedmiokrotnie Krupiński przegrywał). Mimo, że w ostatnich spotkaniach nie występował najlepszy strzelec ekipy z Suszca, Grzegorz Świenty – ich siła ognia wcale nie zmalała. Oto skład Krupińskiego z ostatniego meczu z Mikołowem:

D.Fugiel – M. Sitko, P. Hauder, Ł. Sankiewicz(85. D.Bartecki) – D. Lis, K. Ksiądz, M. Ziebura, A. Dastig, P. Brychlik (88. A. Błażyca) – J.Dyrda (75. G.Wróbel), K. Pitlok.

Nasz sobotni rywal w całym sezonie tylko raz zremisował, właśnie w Bojszowach. Wydaje się, że taki wynik w sobotę także nie wchodzi w grę, a spotkanie będzie równie ciekawe co jesienią w Suszcu, kiedy to MKS po golach Samka, Gąsiora i Matyska zwyciężył 3:2. Liczymy, że nasz zespół podniesie się po klęsce w Ornontowicach i wzmocniony już powracającymi po pauzie za kartki Bednarkiem i Krzyśkiem Firlejem, pokaże się z jak najlepszej strony.

 Zapraszamy serdecznie na to spotkanie:)