Chciałbym serdecznie wszystkich kibiców MKS-u zaprosić na sobotnie – godz. 16.30 – spotkanie z rywalem zza miedzy, Stalą Chełm Śląski. Mam nadzieję, że mimo ostatniej porażki lędzińskiej drużyny w Lipinach, miejscowi kibice stawią się licznie przy ulicy Stadionowej 1.

Nasz zespół będzie miał okazję zrehabilitować się za porażkę 1:3 z Naprzodem, porażkę – jak trzeba dodać – na własne życzenie. I być może okazja ku temu znakomita gdyż zagramy z beniaminkiem klasy okręgowej, który w 8 pojedynkach wywalczył jedynie 3 punkty, za zwycięstwo u siebie z Nadwiślanem Góra. Jednak ta jedyna wygrana podopiecznych trenera Semergi, świadczy o tym, iż Stal może być groźna dla najlepszych. W zespole gości grają piłkarze, którzy kiedyś reprezentowali barwy MKS-u: Tomasz Magiera, Andrzej Jałowy, czy Łukasz Volkert, więc zapewne będą chcieli przypomnieć się lędzińskim kibicom. Zespół Stali który zdobył w rozgrywkach jak do tej pory 7 goli, (ch autorami byli: 2 – Kramarczyk, Głos; 1 – Guzik, Jałowy, Magiera) w ostatniej kolejce uległ u siebie Czarnym Piasek 1:3. MKS zagra w tym spotkaniu bez pauzującego za czerwoną kartkę Dawida Karlika, a czas pokaże czy do gry gotowi będą Mikolasz oraz Gołaś, którzy nie zagrali w Lipinach. Za lędzińską drużyną przemawia fakt, że do tej pory wszystkie 3 spotkania rozgrywane na własnym boisku, zakończyły się tryumfem gospodarzy. I z nadzieją, że tak też będzie w sobotę, i tym samym MKS utrzyma pozycję w czołówce gr. I katowickiej klasy okręgowej, serdecznie zapraszam do Lędzin.