Oto rozstrzygnięcia 20 kolejki rozgrywek grupy I klasy okręgowej. MKS od 16.00 grał w Mikołowie, gdzie padł remis. W pierwszej połowie spotkania znów odnotowaliśmy kilka niewykorzystanych okazji, a w drugiej części pojedynek zdecydowanie się wyrównał. Punkty stracił LKS Łąka, przegrywając z Sokołem Wola.

AKS Mikołów – MKS 1:1 (0:1)

0:1 Matysek (13 min.),

1:1 Kulisa (66 min.),

MKS: Kwiatkowski – Uniejewski, M.Roszak (Ingram 60), Masternak, P.Duda, Bednarek, Śliwa (Augustyniak 88), Kozok (N.Nagi 58), Stworzyjan, Matysek, Frąckowiak.

żółta kartka: Matysek

Rezultat spotkania otworzył w 13 minucie Tomasz Matysek strzałem z dość ostrego kąta z 14 m w długi róg bramki gospodarzy, natomiast wyrównanie padło po sporym zamieszaniu pod bramką Kwiatkowskiego, który choć poradził sobie z jednym ze strzałów, to przy dobitce Kulisy w 66 minucie nie miał już szans.

W pozostałych meczach:

MK Górnik – Wyzwolenie 0:3 (0:2) Ściętek 12, Suchowski 14,62

Rozwój II – Piast 7:0 (4:0) Żak 10,21,32, Gielza 17, Adamczyk 55,85, M.Gałecki 58

Kosztowy – Podlesianka 2:2 (2:0) Adamek 16, Wasyl 31 – Tyc 62k, Kut 84

Górnik 09 – Unia Bieruń St. 2:3 (1:1) Golasz 23, Bogdański 90 – Dulęba 2, Wróbel 76, Goczoł 82

Goczałkowice – Pogoń 1:0 (0:0) Piesiur

Sokół – LKS Łąka 2:0 (1:0) Jażdżewski, Więckowski

Ogrodnik – Sparta 2:3 (1:0) Dąbrowski 38, Żołneczko 53 – Kawulka 79, 83, Michalski 90