W dniu jutrzejszym (23.03.) o godzinie 15.30 na obiekcie w Mysłowicach przy ulicy Gwarków 13, w meczu 17 kolejki ZINA klasy okręgowej zmierzą się dwa MKS-y: ten z Mysłowic, oraz nasz lędziński.

Oba zespoły przystąpią do tego pojedynku po porażkach sprzed tygodnia: 1:5 z Podlesianką mysłowiczan, i 0:1 ze Spartą lędzinian. Gospodarze pilnie potrzebują punktów w walce o utrzymanie (jak dotąd zgromadzili ich 12), natomiast dorobek naszego zespołu (26 oczek) także wymaga podreperowania. Wszakże piłkarska wiosna rządzi się swoimi prawami. Jesienią lepszy okazał się MKS, który zwyciężył 3:0 po golach Kostrzewy (x2) i golu samobójczym.

Pauzy kartkowe: brak.

Spotkanie poprowadzą: Angelika Gębka (Sosnowiec), Tomasz Faracik (Sosnowiec), Dawid Griner (Chorzów).