W sobotę o godz.16 MKS na swoim stadionie podejmować będzie 14 drużynę tabeli, Ogrodnika Cielmice. Zajmujący obecnie ósme miejsce lędzinianie będą chcieli zrehabilitować się za pechową stratę punktów w Bieruniu, a cielmiczanie – po wygranej z Mikołowem – zapewne przyjadą walczyć o kolejne punkty tak potrzebne im w walce o utrzymanie.

 

MKS po remisie 1:1 z Unią, jeśli chce nadal spoglądać w górę tabeli, powinien w tym spotkaniu zwyciężyć. Powinno być o tyle łatwiej – zwłaszcza z zestawieniem formacji obronnej, że do składu wracają kontuzjowany ostatnio Mikolasz oraz pauzujący za kartki Mateusz Roszak. W przodzie jednak zabraknie pauzującego za 4 żółte kartki Samka. Absencją w następnych spotkaniach zagrożonych jest jeszcze 4 graczy MKS-u, ale miejmy nadzieję, że tym razem unikną napomnień. Podobnie jak w zremisowanym jesienią 1:1 spotkaniu – to my powinniśmy być stroną przeważającą, jednak Ogrodnik także będzie chciał zdobyć punkty, więc spotkanie powinno być emocjonujące. A to, że rywal do wygodnych nie należy, powinna przypominać nam domowa porażka 0-2 z rundy jesiennej poprzedniego sezonu.

 

Przypominam, sobota godz.16!!! W czasie spotkania do nabycia będą jeszcze klubowe szaliki MKS-u – w cenie 15 złotych. Szalik będzie także główną nagrodą w losowaniu tradycyjnej loterii, w której biorą udział wszystkie zakupione przez kibiców bilety.

 

Juniorzy MKS-u w sobotę o godz.11 – na starym boisku – będą bronić pozycji lidera w tyskiej lidze juniorów, w pojedynku z Międzyrzeczem, które to z pewnością będzie wymagającym rywalem i tak jak jesienią – kiedy nasz zespół zwyciężył 3:2 – zawiesi wysoko poprzeczkę podopiecznym trenera Rozmysłowskiego. Wśród których zabraknie kontuzjowanego jeszcze Sali oraz pauzującego za czerwona kartkę Salamona. Reszta zawodników jest do dyspozycji trenera.

 

Zapraszamy na oba te spotkania!!!