Już w sobotę o godz. 17 MKS Lędziny zakończy sezon w klasie okręgowej spotkaniem z Orłem Mokre, zaś juniorzy mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania, pierwsze z nich w sobotę o godz. 11 w Gardawicach.

Pierwszy zespół powalczy o 8 miejsce w tabeli i zdobycie „zaplanowanych” przez trenera Rozmysłowskiego 45 punktów. By zrealizować te cele konieczne są 3 punkty z Orłem, oraz zwycięstwo którejś z drużyn w pojedynku wyprzedzających nas Piasta oraz AKS-u Mikołów. Nasz zespół podbudowanymi ostatnimi wygranymi z  Suszcem 4:1 oraz Bełkiem 5:3 jest bojowo nastawiony, zagramy już najmocniejszym składem z powracającym do składu Karlikiem. MKS zapewne będzie chciał się zrewanżować za porażkę 2:4 z jesieni, kiedy to gole dla naszego zespołu zdobywali Samek oraz Sopelewski. Orła nie można jednak lekceważyć, mimo iż ma na swoim koncie 8 punktów mniej i okupuje 11 miejsce w tabeli. O ich możliwościach świadczy fakt, że ostatnio przegrywając z Mikołowem już 0:3 potrafili zwyciężyć 4:3. Wierzymy jednak, że nasi piłkarze udanie zakończą sezon, a kibice licznie przybędą na stadion, by dopingować lędzińskich graczy. Mnie niestety nie będzie dane być na tym spotkaniu, dlatego proszę po sobotnim spotkaniu o relację i skład z meczu. Wszystkie niezbędne informacje znajda sie na stronie w niedzielę rano, i także będę mógł przystąpić do podsumowania sezonu 2007/2008.

Juniorzy MKS-u jadą na spotkanie do Gardawic na mecz z LKS-em już z tytułem mistrzowskim, dlatego grając bez presji i w pełnym składzie powinni pokazać dobrą i ofensywna piłkę, jesienią MKS po ciężkim boju zwyciężył 2:1, także teraz gospodarze zapowiadają walkę o 3 punkty, więc emocji nie zabraknie:)

Zapraszamy na oba spotkania:)