Przed tygodniem (07.12.) zespół orlików trenera Pawła Majera, a dziś (14.12.2019) młodziki pod wodzą Ryszarda Wowro zajęli miejsca na podium (kolejno: trzecie i drugie) w halowych turniejach piłkarskich o Puchar Zarządu MKS pod patronatem Burmistrza Miasta Lędziny roczników odpowiednio 2009 i 2007 rozegranych w ORS „Centrum”. Tryumf każdorazowo przypadł w udziale reprezentacjom KSB Lędziny, którym serdecznie gratulujemy. W tym drugim wypadku była to żeńska drużyna Akademii Sportu KSB, która pokazała futbol na najwyższym poziomie. W dniu jutrzejszym (15.12.) kolejne zmagania, tym razem roczników 2010 i 2011, początek od godziny 11.30 i 15.30.

W dniu dzisiejszym młodziki rywalizowali w składzie: Wojciech Majer, Bartosz Drozdek, Daniel Segeth (2 gole), Kacper Morkisz, Eryk Zatoń (4 gole), Dominik Labe, Artur Zając, Bartek Czudaj, Grzegorz Pająk (1 gol), Bartosz Tabuła (1 gol).

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Eryka Zatonia z MKS, z kolei najlepszą strzelczynią zawodów okazała się Emilia Warelis z Akademii Sportu KSB Lędziny. Miano najlepszego bramkarza przypadło w udziale Dawidowi Graniecznemu z GKS Dąb Gaszowice.

Poniżej wybór zdjęć z obu turniejów:

Dziękujemy zespołom gości za przybycie i sportową rywalizację! Podziękowania składamy dla wszystkich sponsorów (LET-DOM Janusz Majer, Pizzeria Mario`s, UM Lędziny, ORS „Centrum”) i organizatorów obu imprez, a także dla sędziów turnieju. Natomiast, zawodnikowi Dębu Gaszowice, i całej społeczności Klubu GKS „Dąb”, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i sportowej rywalizacji z kolegami.

I jeszcze na koniec, zdjęcie zespołu orlikow sprzed tygodnia:)