Znamy już cztery zespoły, które awansowały do półfinału rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy. Są to faworyzowane LKS Goczałkowice (po wygranej 13:0 w Suszcu z Krupińskim), GKS II Tychy, a także dwa zespoły, które wyeliminowały rywali z wyższej ligi: Iskra Pszczyna (wygrana w rzutach karnych 5:4 po remisie 2:2 w regulaminowym czasie z Polonią Łaziska Górne), a także MKS Lędziny, który okazał się lepszy od Pniówka Pawłowice, zwyciężając 3:1 (0:0).

MKS Lędziny – Pniówek 3:1 (0:0) Ingram 47, Śliwa 90, S.Rzepa 90+2 – Glenc 64

MKS: Kuchta – M.Nagi, Zygma, Todorski, Józefus, Ingram, Miklosh, S.Rzepa, Wodnicki (Śliwa 68), Pułtorak (G.Kostrzewa 46), Wójcik.

żółte kartki: Pułtorak, Rzepa, Śliwa, Zygma, Wójcik.

Skrót meczu: 

Losowanie par półfinałowych odbędzie się w dniu 20 września br., a mecze tej fazy zaplanowano zaplanowano na 28 września.