MKS Lędziny zwyciężył w towarzyskim, pokazowym spotkaniu z GTS-em w Bojszowach, rozegranym w ramach piłkarskiej „Gali dla Krzysia”.

[singlepic=3389,360,320]

Autor pierwszego gola dla MKS-u – Łukasz Brona. Foto: Tomasz Naskręcki

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 2:0 podopiecznych Marcina Polarza, a gole zdobywali Łukasz Brona w 9 oraz Piotr Bomba w 38 minucie (grano 2 x 20 minut). Lędzinianie zaprezentowali się zdecydowanie lepiej i potwierdzili swoja dominację w rozgrywkach halowych w powiecie. Jeśli już gospodarzom udało się przedostać pod bramkę MKS-u, to świetnie bronił obchodzący dziś urodziny – Krzysiek Mokry.

[singlepic=3362,360,320]

Krzysiek Mokry skutecznie zatrzymywał piłkarzy GTS-u. Foto: Underek

Znaczenia tej wygranej dodaje fakt, iż gospodarze zagrali w najsilniejszym swoim składzie, np. włącznie z Marcinem Berezą i Wojciechem Myszorem.

W MKS-ie zagrali: Polarz, Brona, Bomba, A.Gąsior, B.Papacz, Mikolasz, M.Roszak, R.Roszak oraz przymierzani do gry w lędzińskim klubie Tomasz Czarnecki i Przemysław Sibera.

W galerii prócz moich zdjęć, pojawiły się także fotki wykonane przez Tomasza Naskręckiego. Zachęcam do oglądania:)