Po wyeliminowaniu Pniówka Pawłowice z rozgrywek Pucharu Polski, w spotkaniu półfinałowym PP MKS Lędziny ponownie zmierzy się z reprezentantem III ligi. Tym razem będzie to jednak faworyt całych rozgrywek w Podokręgu Tychy (a może i całym województwie śląskim?), czyli LKS Goczałkowice. Mecz zaplanowano na środę 28 września na godzinę 16.00.

W drugiej parze zmierzą się MKS Iskra Pszczyna oraz GKS II Tychy.

Zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko, bowiem lędzinianie w rozgrywkach pucharowych zaskakują in plus (zwłaszcza, gdy przyszło mierzyć im się z Pniówkiem). I choć wszyscy życzylibyśmy sobie, by tą postawę przenieśli przede wszystkim na boiska ligowe, to ewentualny sukces w pojedynku z tak renomowanym rywalem, mógłby przynieść wydźwięk wyłącznie pozytywny.

Czy tak się stanie, przekonamy już w przyszłą środę!