W dniu dzisiejszym kiedy odbywał się pierwszy trening po przerwie letniej, piłkarze MKS-u poznali także terminarz w sezonie 2016/2017, który to decyzją większości klubów IV ligi rozpocznie się 13 sierpnia br.

Informujemy także, że MKS jest bliski uzyskania IV-ligowej licencji, pozytywna decyzja w sprawie winna zapaść w czwartek 14 lipca. Klub wypełnić będzie musiał szereg zaleceń infrastrukturalnych, jakie zlecił po wizytacji z dnia 29 czerwca br. Przedstawiciel ŚLZPN Krzysztof Smulski. O szczegółach poinformujemy w osobnym tekście.

Lędzinianie rozpoczną rywalizację od domowego pojedynku z Krupińskim, następnie zagrają w Ornontowicach, a w 3 kolejce do Lędzin zawita LKS Czaniec. Runda zakończy się 19 listopada. W sierpniu czekają nas dwie środowe kolejki (17 i 31 sierpnia).

Oto szczegóły terminarza (w pliku):

Terminarz grupy 2