Tak jak awizowaliśmy wcześniej, w dniu dzisiejszym (16 lipca, godzina 12.00) MKS Lędziny pojedynkiem z IV-ligowym Orłem Łękawica zainauguruje serię gier kontrolnych.

Serię, już bowiem w środę (20 lipca, godz. 18.00) MKS zmierzy się na własnym boisku z innym przedstawicielem IV ligi, tj. LKS Jawiszowice (z Małopolski). Ten sparingowy maraton zakończy piątkowy (22 lipca, godz. 19.00) wyjazdowy mecz w Katowicach, w którym rywalem MKS będzie juniorski zespół (A1) GKS-u Katowice.

W zespole w minionym tygodniu pojawiło się kilka nowych twarzy, trwają pierwsze rozmowy i negocjacje, o ich efektach będziemy informować na bieżąco. Po tak solidnej dawce meczów kontrolnych trener Adrian Napierała na pewno będzie miał solidny materiał do analizy.