W najbliższą sobotę, tj. 2 kwietnia o godzinie 16.00 meczem z Sokołem rozpocznie rundą wiosenną na boisku w Lędzinach. Mimo, że rywal do łatwych nie należy, to liczymy na pierwszą zdobycz punktową tej wiosny.

Nie byłem na meczu w Pszczynie i ciężko mi określić, czego możemy się spodziewać po naszej ekipie. Liczę jednak na znacznie lepszy wynik i pierwsze punkty, które wobec ścisku panującego w tabeli będą bardzo ważne. MKS zawsze z Sokołem gra się ciężko i nawet w poprzednim sezonie, gdy zwyciężaliśmy 4:0 w Lędzinach i 2:0 w Woli, o punkty łatwo nie było. Jesienią wolanie zwyciężyli 1:0 po golu z rzutu karnego Dawida Hamerli. Podopieczni Damiana Odrobińskiego obecnie plasują się zdecydowanie wyżej w tabeli, bowiem na trzecim miejscu i zgromadzili 28 punktów, tj. o siedem więcej niż MKS.

Ze spraw kadrowych, do defensywy MKS-u powróci pauzujący w Pszczynie Szeremeta, wypada natomiast za kartki żółte Dawid Karlik.

Spotkanie poprowadzi sędzina z Zabrza – Krystyna Połap.

Serdecznie zapraszamy na mecz:)