Ponieważ redaktor naczelny utknął dziś na zakupach w Leroy Merlin i dotarł wyłącznie na ostatnie 5 minut rozgrywanego w potwornym upale (i przez to nieco skróconego) sparingowego meczu z Tęczą Błędów, relacja z testmeczu będzie dość skrótowa. Lędzinianie udowodnili swoją wyższość nad a-klasowym rywalem w drugiej połowie zdobywając wszystkie cztery gole, tracąc jednakże aż trzy.

MKS wystąpił w mocno eksperymentalnym składzie, bez kilku ważnych zawodników – stąd obecność w meczowej kadrze m.in. juniora Mroza. W drugiej połowie wystąpił ponadto testowany bramkarz. Łupem bramkowym po stronie MKS-u podzielili się Grzegorz Kostrzewa i Piotr Kapela, autorzy dwóch goli.

MKS grał w składzie: Kwiatkowski, Sopelewski, Idczak, Skutela, Ingram, Mróz, Michalski, Śliwa, Stworzyjan, Kapela, G.Kostrzewa oraz Gajewski, testowany bramkarz.

Na wtorkowy sparing z AKS Mikołów redakcja zamierza już dotrzeć. Początek o godzinie 18.00 w Lędzinach. Po nim podamy myślę już nieco więcej informacji kadrowo-transferowych.