Choć dopiero co zakończyła się runda jesienna, znamy już pełny plan przygotowań MKS-u do rundy wiosennej. Nasi piłkarze będą trenować jeszcze do 10 grudnia, a przygotowania do wiosny po noworocznej przerwie rozpoczną 9 stycznia 2012 r.

Tegoroczne treningi odbywać się będą we wtorki o 16.30 (basen) oraz w środy o 17.30 (Orlik) i w piątki o 16.00 (Orlik). W dziale sparingi udostępniłem już także plan meczów kontrolnych, jakie MKS rozegra od stycznia do marca. Szczegóły dotyczące terminów pojawią się zapewne po nowym roku – na razie jednak trzeba dodać, że zdecydowana większość z nich odbędzie sie na boiskach rywali bądź okolicznych murawach ze sztuczną nawierzchnią.

A jeszcze w tym tygodniu rozpoczniemy podsumowania rozgrywek we wszystkich rozgrywkach, w jakich MKS brał udział w rundzie jesiennej.