Najbliższe dwa domowe spotkania MKS-u zweryfikują to, czy nasza drużyna w sezonie 2014/2015 będzie rywalizować jeszcze o „coś” więcej niż tylko miejsce w czołowej szóstce, czy też działacze i drużyna będą mogli myśleć o przygotowaniach do kolejnego cyklu rozgrywek. Jeśli MKS zamierza bowiem włączyć się do walki o czołową lokatę premiowaną awansem, to pojedynki z Unią Kosztowy i GKS II Tychy (9 maja) stają się kluczowe dla układu sił na szczycie tabeli.

Pierwszy z nich odbędzie się już w sobotę 25 kwietnia o godzinie 16.30 i będzie nie tylko okazją do rewanżu za jesienną porażkę 1:2 w Kosztowach, ale i szansą na zniwelowanie czteropunktowej przewagi sąsiada zza miedzy w tabeli. Kosztowianie także jednak zdają sobie sprawę z tego o co walczą, co jest gwarantem emocji i walki o każdy centymetr boiska przez pełne 90 minut gry.

W barwach MKS-u nie wystąpi pauzujący za cztery żółte kartki Nikodem Nagi. W drużynie Unii podobna kara spotyka Rafała Wiklaka oraz Tadeusza Gwiazdę, dla których kartki uzyskane w zwycięskim 2:0 meczu z Górnikiem 09 Mysłowice, były czwartymi napomnieniami w sezonie.

Spotkanie poprowadzi Bogusław Wójcik z Sosnowca.

Informujemy, że w przerwie spotkania zaprosimy dzieci na murawę, aby mogły się sprawdzić w konkurencji strzeleckiej. Emocji na pewno nie zabraknie. Dodatkowo, już jutro otwieramy sezon grillowania na stadionie:)

Natomiast, w niedzielę 26 kwietnia o godzinie 11.00 w Kryrach z miejscową UKS Czaplą zmierzą się juniorzy MKS. W sobotę o godzinie 10.00 swój drugi mecz (pierwszym była porażka 1:4 z LKS Łąka) rozegrają młodziki pod wodzą Mirosława Wowro. Z kolei, piątkowym domowym pojedynkiem z LKS Goczałkowice (o godz. 17.00) rundę wiosenną zainaugurują trampkarze.

Serdecznie zapraszamy na wszystkie spotkania!