W trzecim swoim spotkaniu w tyskiej lidze juniorów zespół MKS-u odniósł drugie zwycięstwo, lecz przyszło ono naszej drużynie z najwyższym trudem.

Zajmujący ostatnie miejsce w tabeli goście postraszyli nasz zespół i gdyby zagrali skuteczniej, być może wywieźli by z Lędzin choćby punkt. Tuż przed pierwszym golem autorstwa Grzegorza Kostrzewy w 20 minucie, gracz z Wisły trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę. Na szczęście indywidualna akcja Kostka dała MKS-owi prowadzenie, którym jednak nie cieszyliśmy się długo, błąd obrońców, strata piłki w środku pola, a później ręka w polu karnym i pewnie wykorzystana przez gości jedenastka i było 1:1. W 40 minucie przy asyście Frukacza, drugą bramkę uderzeniem w długi róg zdobył Napieraj. W drugiej połowie MKS grał nieskutecznie, a goście walczyli do wyrównanie i dopiero w 90 minucie po dynamicznym wejściu w pole karne wynik spotkania ustalił Frukacz.

MKS: Gąsior – Cięciara, Drozdek (Piekut 70), Sala, Długajczyk, Sowik, Salamon (Ziółkowski 46), G.Kostrzewa (Michalski 46), P.Kostrzewa (Frukacz 20), Napieraj, Majer (Cuber 85)