W rozegranym wczesnym rankiem w Kostucznie meczu sparingowym MKS okazał się lepszy pokonując lokalnego rywala 2:1 (2:1). Bramki dla zespołu Sebastiana Idczaka zdobyli Damian Sopelewski (z rzutu karnego) w 44 minucie i Piotr Kapela po kwadransie gry. Lędzinianie w ten sposób odpowiedzieli na trafienie Wróbla z 2 minuty.

MKS:

I Połowa: Mokry, Bednarek, M.Roszak, Sopelewski, K.Firlej, Pytel, Karlik, Kubica, Stworzyjan, Ingram, Kapela.

II połowa: Brandys, Bednarek, M.Roszak, Smolorz, Sopelewski, Stworzyjan, Karlik, Ingram, Kapela, K.Firlej, A.Gąsior.

GTS: Oleksy (46. Kotajny) – Krzczuk (46. Urbańczyk), Szeremeta, Poźniak (P. Natkaniec), Głos – Rokowski (46. Noras), Myszor, Iwański, Bula – Wesecki (46. A. Natkaniec), Wróbel.

Jak podsumowuje trener Idczak: „MKS grał mądrze i w sposób poukładany, może poza błędem z początku spotkania. Ta gra przełożyła się ponadto na trzy 100% okazje Kubicy i dwie Stworzyjana, których jednak nie wykorzystaliśmy.”

Wygrana z czwartoligowcem jednak na pewno cieszy:)