W dniu dzisiejszym (15.07.) do treningów powrócili piłkarze MKS Lędziny. Cieszy fakt, iż na zajęciach prowadzonych przez Adriana Napierałę stawiła się liczna, ponad 20-osobowa grupa zawodników. Wśród nich było kilka nowych twarzy i podjęto pierwsze rozmowy, nie mniej jednak na rewolucję kadrową i duże zmiany się nie zanosi. Kilku zawodników brakowało, ale po zakończeniu urlopów powinni wrócić do treningów.

Cieszy fakt, iż po przerwach spowodowanych urazami pojawili się m.in. Nikodem Nagi i Grzegorz Bednarek. Z nieobecnych zabrakło m.in Antka Turczyńskiego, czy Pawła Pustego. Tego drugiego w brawach MKS już raczej nie zobaczymy, z racji obowiązków studenckich podstawowy defensor MKS w minionym sezonie rozważa zmianę klubu.

Już w najbliższą środę (17.07.) pierwsza okazja by zobaczyć MKS w akcji, i to w pobliskich Jaroszowicach! O godzinie 18.00 zagramy na boisku przy ul. Sportowej z zespołem prowadzonym od sezonu 2019/2020 przez Dawida Frąckowiaka. Mimo, że to mecz kontrolny to podtekstów i emocji na pewno nie zabraknie.

W kolejnych meczach kontrolnych zagramy z Niwami Brudzowice, Unią Kosztowy i RKS Grodziec (mamy jeszcze wolny termin 27.07.), tak by być w pełni gotowy na inauguracyjny mecz z Ogrodnikiem (10.08 br.)