Przed MKS-em Lędziny ostatni ligowy mecz w sezonie 2020/2021. W dniu jutrzejszym o godzinie 17.00 dopniemy klamrę rozgrywek pojedynkiem z LKS Łąka. MKS w minionym tygodniu wypadł z rywalizacji o awans do IV ligi, którego możemy już pogratulować LKS-owi Bestwina!

Zespół trenera Sławomira Szymali podzielił się dziś (25.06.) punktami w meczu z Pasjonatem Dankowice. Wspomniany punkt dopisany w tabeli, daje bestwinianom mistrzostwo klasy okręgowej. Gratulujemy sportowego sukcesu i życzymy powodzenia w przyszłym sezonie! Nam pozostaje się cieszyć, że mimo wielu problemów – organizacyjnych, finansowych, czasem kadrowych – do końca dotrzymywaliśmy kroku w tej rywalizacji w grupie 5 klasy okręgowej tysko-bielskiej….

Bestwina – Pasjonat 3:3 (2:3) M.Gacek 8,45, Wilczek 64 – Wróbel 3, Cięciel 27, Czylok 44.

Finiszują także rozgrywki b klasy, w niedzielę (27.06.) o godzinie 17.00 MKS II Lędziny zmierzy się na własnym boisku z Nadwiślanem Góra.