Po pierwszym spotkaniu kontrolnym, jakie MKS rozegrał w sobotę (tj. 21.07.) w kolejny weekend nasz zespół zmierzy się w Jaroszowicach z JUWe. Początek spotkania w sobotę (28.07.) o godzinie 16.00 na obiekcie przy ul. Sportowej w Jaroszowicach.

I choć w pierwszym meczu kontrolnym sytuacja kadrowa zespołu nie była dobra, bowiem zebrało się zaledwie 12 zawodników, to z każdym dniem sytuacja wygląda lepiej. Kadra zespołu trenera Napierały zaczyna się krystalizować, obecnie trwają rozmowy z poszczególnymi zawodnikami, ustalane są zasady gry. Więcej powinno się wyjaśnić do końca przyszłego tygodnia, wtedy będziemy można powoli informować o szczegółach. W zespole zajdą na pewno jakieś zmiany, ale nie powinna być to drastyczna rewolucja. Jest szansa na kilka powrotów do MKS. Mamy przynajmniej taką nadzieję, że wszystko uda się przeprowadzić sprawnie i do początku rundy, 11 sierpnia, MKS przystąpi solidnie przygotowany.

Obecnie trwają prace nad poprawą stanu murawy, a w dniu dzisiejszym przystąpiono do wymiany starych metalowych bramek na aluminiowe. Operacja wymiany do piątku winna być zakończona.