Z uwagi na Dni Lędzin, zespoły młodzieżowe MKS-u rozgrywały swoje spotkania ligowe od poniedziałku do środy (4-6.06.). Oto krótkie podsumowanie tychże występów.
W kolejnym meczu grupy mistrzowskiej Podokręgu Tychy, orliki MKS-u zremisowały po bardzo dobrym i emocjonującym spotkaniu z liderem grupy APN Tychy 3:3. Do zwycięstwa zabrakło naszej drużynie zaledwie minuty. Cała drużyna zasłużyła na słowa uznania, ale szczególne wyróżnienie dla Bartosza Tabuły, Bartka Czudaja i zdobywcy dwóch bramek Eryka Zatonia. Trzecią bramkę dołożył Kacper Morkisz.
Drugi zespół orlików okazał się lepszy od Akademii Sportu KSB Lędziny, zwyciężając 8:5 (cztery gole Grzesiu Pająk, po 2 Igor Larysz oraz Dominik Labe)
Drużyna młodzików rozbiła 6:0 Raki Gostyń, po trzech bramkach Dominika Jałowego, dwóch Mateusza Firleja oraz jednym trafieniu Dominika Nowaka.
Juniorzy, w poniedziałkowe (04.06.) popołudnie ulegli 1:2 Nadwiślanowi Góra, a honorową bramkę dla zespołu trenera M.Wowro zdobył Beniamin Drążek. Natomiast, w dniu dzisiejszym (06.06.) ulegli w Bojszowach miejscowemu GTS 2:6 (dwa trafienia Karola Gawła). Okazja do zdobycia kolejnych punktów już w weekend w meczu z Unią Bieruń.