W dniu wczorajszym, w hali sportowej PZS Lędziny dokonano uroczystego podsumowania rundy jesiennej w wykonaniu zespołów młodzieżowych, połączonego z wręczeniem wyróżnień dla najlepszych zawodników.

W uroczystości prowadzonej przez Prezesa Klubu Mirosława Szyndlara, uczestniczyli członkowie Zarządu Klubu, przedstawiciele Władz Miasta na czele z Burmistrz Krystyną Wróbel i radnym (a zarazem Prezesem Honorowym Klubu) Edwardem Urbańczykiem oraz Przedstawiciel Władz Podokręgu Tychy – Marek Demko. Licznie przybyli także sami zawodnicy oraz ich rodzice, nie zabrakło poczęstunku. W trakcie imprezy rozegrano także mecz piłkarski pomiędzy trenerami, a rodzicami. Bezkonkurencyjni okazali się trenerzy, którzy zwyciężyli 4:0. W ich składzie zagrali: Ryszard Wowro, Mirosław Wowro, Marcin Woźny, czy Kazimierz Rozmysłowski. Po spotkaniu odbyła się także dodatkowa seria rzutów karnych.

A oto lista nagrodzonych:

Żaki 2007/2008 – trener Ryszard Wowro
Najlepszy zawodnik:
– Karol Kubica,
– Paweł Kupczyk,

Król strzelców:
Eryk Zatoń -15 bramek w rundzie.

Orliki 2005 r – trener Marcin Woźny
Najlepszy zawodnik:
– Dominik Jałowy,
Król strzelców:
– Szymon Musioł -23 bramki.

Młodziki – puchar za awans do III ligi – trener Mirosław Wowro
– Paweł Bierut – najlepszy zawodnik,
– Stanisław Kołodziej – król strzelców,
– Miłosz Czerwiński – za frekwencję,

Trampkarze – puchar za awans do II ligi – trener Mirosław Wowro
Łukasz Buchała – najlepszy zawodnik,
Dariusz Niemiec – król strzelców,
Szymon Siwek – za frekwencję.

Juniorzy – trener Kazimierz Rozmysłowski
– Adrian Szweda – nagroda za frekwencję.

Indywidualne nagrody i wyróżnienia wręczyła Burmistrz Krystyna Wróbel, Przedstawiciel PZPN Podokręgu Tychy Marek Demko oraz Zarząd MKS Lędziny w osobach Mirosława Szyndlara i Przemysława Warelisa.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

Zarząd Klubu serdecznie dziękuje Wszystkim Osobom, które przyczyniły się do organizacji i sprawnego przeprowadzenia imprezy.

Zdjęcia z imprezy wrzucimy po zebraniu ich kompletu, gdyby Ktoś chciał się podzielić swoimi – zwłaszcza tymi grupowymi – prosimy o ich przesyłanie na adres mailowy: mksledziny1932@o2.pl