IV liga juniorów młodszych B1 (2002-2003)

 

Kadra juniorzy młodsi - sezon 2018/2019

Imię i nazwisko Data ur.
Paweł Bierut 22.05.03r.
Patryk Busek 10.03.02r.
Kamil Chromik 17.02.03r.
Miłosz Czerwieński 26.10.03r.
Patryk Czudaj 19.11.02r.
Beniamin Drążek 13.05.02r.
Karol Gaweł 13.01.02r.
Blażej Gierczak 25.09.03r.
Szymon Jacek 03.01.04r.
Paweł Janota 02.06.02r.
Jakub Koczur 17.12.02r.
Paweł Patalong 30.06.02r.
Maciej Popiela 30.01.02r.
Mateusz Rozmus 15.02.02r.
Patryk Skitek 14.04.03r.
Kacper Spyra (W) 30.09.02r.
Bartłomiej Stolecki 07.04.03r.
Wojciech Śmigowski 29.11.02r.
Kacper Szczot 09.02.02r.
Oliwier Stasiński 30.03.04r.
Dawid Strauch 09.02.03r.
Daniel Ścierski 18.01.03r.
Trener: Mirosław Wowro  

Juniorzy młodsi - terminarz i wyniki (IV liga - jesień, III liga - wiosna):

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2018:        
ZET Tychy MKS 0:2 (Drążek, Chromik) 02.09.2018r. 11.00
MKS Siódemka II Tychy 5:3 (Bierut, Chromik, Czudaj, Gierczak, Rozmus) 09.09. 11.00
Polonia Łaziska Górne MKS 3:0 15.09. 11.00
MKS LKS Studzionka 7:1 (Czudaj 3, Chromik 3, Śmigowski) 23.09. 11.00
LKS Czarków MKS 0:6 (Gierczak 2, Czudaj 2, Chromik, Janota) 29.09. 16.00
MKS UKS Gol Bieruń 2:1 (Czudaj, Rozmus) 14.10. 11.00
Czapla Kryry MKS 1:3 (Patalong, Bierut, Chromik) 21.10. 15.00
MKS Krupiński Suszec 7:0 (Gierczak 2, Czudaj 2, Chromik, Koczur, Stasiński) 28.10 11.00
Fortuna Wyry MKS 0:11 (Bierut 4, Gierczak 3, Stolecki, Czudaj, Skitek, Stasiński) 03.11. 09.00
         
Wiosna 2019 III liga woj. B1 - gr. 5      
MKS Polonia Łaziska Górne 1:4 (Czudaj) 15.04.19r. 17.00
ZET Tychy MKS 1:7 (Spyra 2, Czudaj 2, Janota, Gaweł, Ścierski) 20.04. 10.00
Orzeł Kozy MKS 1:3 (Koczur, Spyra, Stasiński) 27.04. 12.00
UMKS Trójka Cz-Dz. MKS 1:1 (Spyra) 04.05. 09.00
MKS UKS Gol Bieruń 1:0 (Gaweł) 13.05. 17.00
Polonia Łaziska Górne MKS 3:3 (Drążek, Gaweł, Czudaj) 22.05. 18.00
MKS ZET Tychy 3:1 (Spyra 2, Gaweł) 27.05. 18.00
MKS Orzeł Kozy 0:3 03.06. 18.00
MKS Trójka Cz-Dz. 3:2 (Spyra, Janota, Gierczak) 08.06. 10.00
UKS Gol Bieruń MKS 2:2 (Czudaj, Ścierski) 14.06. 18.00

Tabela końcowa jesieni:

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS LĘDZINY 9 24 8 0 1 43:9
2 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 9 19 6 1 2 29:12
3 SIÓDEMKA II TYCHY 9 18 6 0 3 36:17
4 ZET TYCHY 9 17 5 2 2 15:14
5 LKS STUDZIONKA 9 12 4 0 5 17:26
6 UKS GOL BIERUŃ 9 12 4 0 5 23:22
7 CZAPLA KRYRY 9 12 4 0 5 19:20
8 KRUPIŃSKI SUSZEC 9 7 2 1 6 11:25
9 LKS CZARKÓW 9 6 2 0 7 18:37
10 FORTUNA WYRY 9 5 1 2 6 11:40

Strzelcy (cały sezon):

15 – Czudaj,

9 – Gierczak,

8 – Chromik,

7 – Spyra,

6 – Bierut,

4 – Gaweł,

3 – Janota, Stasiński

2 – Drążek, Koczur, Rozmus, Ścierski,

1 – Patalong, Skitek, Stolecki, Śmigowski

Tabela końcowa wiosny:

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS ORZEŁ KOZY 10 22 7 1 2 41:18
2 MKS LĘDZINY 10 18 5 3 2 24:18
3 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 10 18 5 3 2 25:19
4 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 10 16 5 1 4 34:33
5 UKS GOL BIERUŃ 10 10 3 1 6 25:28
6 OKS ZET TYCHY 10 1 0 1 9 13:46