Juniorzy B1 IV liga

Juniorzy młodsi B1 (2001 i młodsi ) 

Grupa 2 – 1 runda wiosenna – rozpoczęcie 7/8 kwietnia.

LKS Czarków – trener Wrożyna tel. 726055428,

Polonia Łaziska Górne – trener Kassolik tel. 797119332,

Leśnik Kobiór – trener Gaża tel. 695150390,

Unia/Gol Bieruń – trener Fabisiak 793392806,

GTS Bojszowy – trener Myszor tel. 531409766,

MKS Lędziny – trener Wowro tel. 693985489,

Fortuna Wyry – trener Adamczuk tel. 5346887,01

Orlik Czechowice – Dziedzice – trener Michalski tel. 660672153.

 

Kadra juniorzy młodsi - sezon 2017/2018

Imię i nazwisko Data ur.
Artur Adamczyk 06.05.01r.
Wojciech Bielecki 14.05.01r.
Paweł Bierut 22.05.03r.
Łukasz Buchała 29.01.01r.
Patryk Busek 10.03.02r.
Kamil Chromik 17.02.03r.
Miłosz Czerwieński 26.10.03r.
Patryk Czudaj 19.11.02r.
Beniamin Drążek 13.05.02r.
Karol Gaweł 13.01.02r.
Blażej Gierczak 25.09.03r.
Bartłomiej Gluchowicz 28.04.02r.
Paweł Gwóźdź 27.11.01r.
Szymon Jacek 03.01.04r.
Jakub Koczur 17.12.02r.
Stanisław Kolodziej 31.08.03r.
Przemysław Krzemień 12.05.01r.
Kamil Krzyszkowski 02.12.01r.
Patryk Majer (W) 04.02.04r.
Karol Larysz 11.03.03r.
Jakub Matysek 23.01.01r.
Łukasz Mrozik 30.10.01r.
Mateusz Musioł 16.07.02r.
Paweł Patalong 30.06.02r.
Patryk Skitek 14.04.03r.
Wojciech Śmigowski 29.11.02r.
Patryk Sobczyk 23.06.01r.
Oliwier Stasiński 30.03.04r.
   
Trener: Mirosław Wowro  

Juniorzy młodsi (IV liga okręgowa, B1) - terminarz i wyniki:

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2017: (Grupa 2)      
Nowy Sokół Orzesze MKS 1:0 03.09.2017 r. 17.00
MKS Fortuna Wyry 4:3 (Czudaj 2, Drążek 2) 17.09. 11.00
MKS LKS Czarków 0:2 30.09. 11.00
Unia/Gol MKS 4:5 (Gaweł 3, Buchała, Drążek) 08.10. 09.00
GTS Bojszowy MKS 3:0 10.10 16.00
MKS Czapla Kryry 5:0 (Drążek 2, Chromik, Bierut, Krzemień) 15.10. 11.00
Leśnik Kobiór MKS 2:3 (Drążek 2, Gaweł) 21.10. 11.00
MKS Siódemka II Tychy 8:1 (Gawel 4, Czudaj 2, Gierczak, Bierut) 28.10 09.30
Wiosna 2018        
Siódemka Tychy MKS 3:3 (Czudaj, Drążek, Gaweł) 07.04.2018 r. 13.00
MKS Leśnik Kobiór 11:0 (Gaweł 3, Czudaj 2, Bierut 2, Gierczak, Śmigowski, Buchała, Drążek) 14.04. 11.00
LKS Czarków MKS 4:2 (Chromik, Gaweł) 22.04. 17.00
MKS Fortuna Wyry 7:1 (Gaweł 3, Czudaj, Skitek, Chromik, Czerwieński) 05.05. 11.00
Polonia Łaziska MKS 0:1 (Czudaj) 12.05. 10.00
LKS Rudołtowice MKS 3:3 (Drążek, Czudaj, Gaweł) 19.05. 11.00
MKS Czapla Kryry   27.05. 12.00
Nowy Sokół Orzesze MKS   30.05. 17.00
MKS Nadwiślan Góra   04.06. 11.00
GTS Bojszowy MKS   06.06. 17.00
Unia B.St. MKS   10.06. 11.00
MKS Orlik Czechowice-Dziedzice   16.06. 11.00

Tabela Juniorzy młodsi 2017/2018 - IV liga okręgowa (B1, grupa 2) - jesień 2017

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1 Nowy Sokół Orzesze 8 21 28-8
2 Czapla Kryry 8 16 26-17
3 LKS Czarków 8 16 27-12
4 MKS Lędziny 8 15 25-16
5 Unia/Gol Bieruń 8 13 38-20
6 GTS Bojszowy 8 11 16-13
7 Fortuna Wyry 8 7 14-31
8 Leśnik Kobiór 8 5 14-28
9 Siódemka II Tychy 8 0 8-51

Strzelcy MKS-u:

8 – Karol Gaweł,

7 – Beniamin Drążek,

4 – Patryk Czudaj,

2 – Paweł Bierut,

1 – Łukasz Buchała, Kamil Chromik, Błażej Gierczak, Przemysław Krzemień.