IV liga młodzików młodszych D2 (2007-2008)

Grupa III Tychy – mecz i rewanż

Młodziki, wraz z trenerem Ryszardem Wowro, po meczu z APN III GKS Tychy (01.09.2018 r.)

 

Kadra młodziki sezon 2018/2019

Imię i nazwisko Data ur.
Czudaj Bartłomiej 26.04.2008
Gralak Dominik 27.08.2008
Gumprecht Mateusz 08.08.2008
Hamik Kacper 16.06.2007
Kruciński Jakub 23.08.2008
Kubica Karol 23.02.2007
Labe Dominik 12.03.2007
Larysz Igor 25.05.2007
Majer Wojciech 28.08.2007
Malczyk Jakub 01.03.2007
Morkisz Kacper 03.06.2008
Pająk Grzegorz 23.05.2007
Płoski Bartosz 14.11.2007
Rudziński Kasjan 06.03.2007
Seget Daniel 15.07.2008
Seidel Borys 20.08.2007
Skotnik Kacper 06.09.2007
Skrzyniarz Kamil 10.01.2007
Tabuła Bartosz 23.11.2007
Zając Artur 25.01.2008
Zatoń Eryk 15.05.2007
Trener: Ryszard Wowro  

Młodziki - D1

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2018 Grupa D2, IV liga Gr. III    
APN III GKS MKS 2:5 (Morkisz, Zatoń, Labe, Czudaj) 01.09.18r. 09.00
MKS APN IV GKS 10:1 (Larysz 5, Zatoń 4, Pająk) 08.09. 11.00
Gol Bieruń MKS 3:8 (Morkisz 2, Larysz 2, Pająk, Zatoń, Zając, Skrzyniarz) 16.09. 09.00
MKS JUWe 14:1 ( Tabuła 5, Morkisz 4, Larysz 2, Płoski, Zając, Zatoń) 22.09. 11.00
Czułowianka MKS 2:5 (Zatoń 2, Larysz, Zając, samobojcza) 29.09. 10.30
MKS APN III GKS 9:1 (Zając 2, Zatoń, Pająk, Larysz, Morkisz, B.Płoski, Gumprecht, Skotnik) 06.10. 11.00
APN IV GKS MKS 2:1 (Zatoń) 13.10. 10.30
MKS Gol 9:0 (Morkisz 3, Zatoń 3, Larysz 2, Pająk) 20.10. 11.00
JUWe MKS 0:17 (Larysz 8, Zatoń 3, Tabuła 3, Morkisz 2, Gumprecht) 27.10. 11.00
MKS Czułowianka 1:4 (Zatoń) 03.11. 11.00
Wiosna 2019 IV liga D2, gr. III      
MKS APN II GKS Tychy   07.04.19r. 10.00
Polonia III Łaziska MKS   14.04. 12.00
MKS BAP GOL Bieruń   28.04. 10.00
MKS Czułowianka Tychy   05.05. 10.00
APN GKS II Tychy MKS   19.05. 10.30
MKS Polonia   26.05. 10.00
MKS BAP Gol Bieruń   01.06. 12.00
Czułowianka MKS   08.06. 09.00
         

Tabela końcowa:

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 APN IV GKS TYCHY 10 27 9 0 1 94:20
2 MKS LĘDZINY 10 24 8 0 2 79:15
3 CZUŁOWIANKA TYCHY 10 14 4 2 4 29:28
4 APN III GKS TYCHY 10 10 3 1 6 31:40
5 UKS GOL BIERUŃ 10 10 3 1 6 30:60
6 JUWe TYCHY – JAROSZOWICE 10 3 1 0 9 8:108

Strzelcy (jesień):

21 – Larysz,

19 – Zatoń,

13 – Morkisz,

8 – Tabuła,

5 – Zając,

4 – Pająk,

2- Płoski, Gumprecht,

1 – Czudaj, Labe, Skotnik, Skrzyniarz, samobójcza.