Młodziki D1 IV liga

Młodzik starszy D1 (2005 i młodsi)

 

 

Grupa 2 Tychy – mecz i rewanż

Leśnik Kobiór – trener Kulisz tel. 662092629,

MKS Lędziny – trener Mikolasz tel. 515249999,

APN GKS Tychy – trener Woźny tel. 507528852,

Czułowianka Tychy – Małek Janusz Tel.601599164,

Raki Gostyń – trener Nawrat tel. 666665959,

Po rundzie baraże o ustalenie kolejności  – 1 grupa I – 1 grupa II, 2 grupa I – 2 grupa II itd.

 

 

Kadra młodziki sezon 2017/2018

Imię i nazwisko Data ur.
Adrian Biskup (W) 29.11.06r.
Maciej Buchała 08.03.05r.
Mateusz Firlej 03.06.05r.
Michał Gedrowicz (W) 16.07.06r.
Dominik Jałowy 31.05.05r.
Jakub Jarczak 15.02.06r.
Oskar Kozub 30.07.05r.
Kacper Kuzak 08.08.05r.
Kacper Maroszek 14.07.06r.
Wojciech Matysek 05.02.05r.
Jakub Nowak 11.01.06r.
Szymon Nowak 11.01.06r.
Dominik Nowak 31.05.06r.
Miłosz Płoski 18.02.05r.
Mateusz Praetz 14.08.05r.
Szymon Sala 21.07.06r.
Karol Sikora 02.05.05r.
Michał Szaflarski (W) 12.03.06r.
Dominik Szandar 12.05.06r.
Radosław Szweda 05.05.05r.
Wiktor Szyndlar 19.07.06r.
Szymon Rotko 14.07.06r.
Maciej Tukaj 19.06.05r.
Patryk Wikłacz 07.05.06r.
Mateusz Wybraniec 30.06.06r.
Mateusz Zawodny (W) 15.04.05r.
   
Trener: Jacek Mikolasz  
   
   
   

Młodziki - D1:

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2017 Grupa D1, IV liga Grupa 2    
JUWe Jaroszowice MKS 2:1 (Sz.Nowak) 14.09. 17.00
Znicz Jankowice MKS 1:5 (Kuzak, Tukaj, Szweda, Praetz, J.Nowak) 16.09. 09.30
MKS Niepokorni Orzesze 0:2 27.09. 17.00
MKS APN GKS II Tychy 8:0 (Szweda 2, Jałowy 2, Firlej 2, J.Nowak, samobójcza) 08.10. 11.00
APN I GKS Tychy MKS 3:1 (Szweda) 15.10. 09.00
MKS Ogrodnik Cielmice 3:0 w.o. 22.10 11.00
Raki Gostyń MKS 4:7 (Tukaj 3, Kuzak 2, Szweda, J.Nowak) 29.10 10.00
Czułowianka MKS 5:1 (J.Nowak) 11.11 09.00
Runda wiosenna Grupa 2      
MKS Leśnik 11:2 (Jalowy 4, Kuzak 2, Firlej 2, Maroszek 2, Tukaj) 08.04.2018 11.00
LKS Rudołtowice MKS 1:11 (Szweda 6, Jałowy 2, Maroszek, Firlej, Gedrowicz) 17.04. 18.00
MKS APN GKS Tychy 5:0 (Jałowy 3, Maroszek, Szweda) 22.04. 09.30
Raki Gostyń MKS 1:7 (Jałowy 2, Szweda 2, Gedrowicz, Firlej, Tukaj) 27.04. 18.00
Leśnik MKS 2:5 (Jałowy 3, Firlej, D.Nowak) 18.05. 17.00
MKS LKS Rudołtowice 9:1 (Jałowy 5, J.Nowak 3, Firlej) 20.05. 11.00
APN GKS Tychy MKS 7:1 (Jałowy) 26.05. 12.00
MKS Raki Gostyń 6:0 (Jałowy 3, Firlej 2, D.Nowak) 05.06. 18.15

Tabela Jesień 2017 - Młodziki D1, IV liga - grupa 2

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Zw Rem Por Bramki
1 Niepokorni Orzesze 8 22 7 1 0 34-0
2 Czułowianka Tychy 8 19 6 1 1 49-14
3 APN I GKS Tychy 8 17 5 2 1 29-7
4 JUWE Jaroszowice 8 15 5 0 3 22-18
5 MKS Lędziny 8 12 4 0 4 26-17
6 Raki Gostyń 8 9 3 0 5 24-31
7 Znicz Jankowice 8 6 2 0 5 14-37
8 APN II GKS Tychy 8 6 2 0 6 9-33
9 Ogrodnik Cielmice 8 0 0 0 8 4-54

Tabela wiosna 2018

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 APN GKS TYCHY 8 21 7 0 1 76:7
2 MKS LĘDZINY 8 21 7 0 1 55:14
3 RAKI GOSTYŃ 8 12 4 0 4 30:29
4 LKS RUDOŁTOWICE 8 6 2 0 6 18:56
5 LEŚNIK KOBIÓR 8 0 0 0 8 12:85