Orliki - V liga, E1 + E2 grupa

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina Miejsce
Jesień 2020 E1 + E2, V liga        
Znicz I Jankowice MKS 2:5 (Firlej 2, Szprengiel 2, Michalski) 05.09.20r. 9:00 Świerczyniec
Znicz II Jankowice (dz.) MKS 1:7 (Szprengiel 3, Firlej 2, Kamiński, Odelga)     ul. Sierpowa 38
Grom Świerczyniec MKS 0:4 (Szprengiel 2, Odelga, Firlej)      
           
Football Project MKS 0:10 (Szprengiel 3, Odelga, Firlej 3, Włodarczyk, Kamiński, Michalski) 12.09.20r. 12:00 Jankowice,
Znicz I MKS 3:6 (Firlej 3, Szprengiel 2, Wlodarczyk)     ul. Żubrów
Znicz II MKS 2:14 (Szprengiel 6, Firlej 3, Odelga 2, Michalski 2, Kamiński)      
           
Football Project MKS 2:5 (Odelga 3, Szprengiel 2), 19.09.20r. 12:00 Suszec
Znicz I MKS 2:7 (Szprengiel 3, Firlej 2, Włodarczyk, Nowicki)     ul. Szkolna 130
Znicz II MKS 3:15 (Szprengiel 4, Firlej 6, Nowicki 3, Odelga, Włodarczyk)      
           
MKS Football Project 3:0 26.09.20r. 12:00 Lędziny
MKS Znicz I 3:0 w.o.     ul. Pokoju 4
MKS Znicz II 3:0 w.o.      
MKS Grom Świerczyniec 3:0 w.o.      
      04.10.20 r. 11.00 Jankowice
Znicz (łączony zespół) MKS 2:12 (Szprengiel 5, Firlej 3, Włodarczyk 2, Nowicki, Michalski)     ul. Żubrów
Grom MKS 0:3 w.o.      
Football Project MKS 0:3 w.o.      
      10.10.20r. 9.00 Świerczyniec
Znicz I MKS -:-     Sierpowa 38
Znicz II MKS -:-      
Grom MKS -:-      
Football Project MKS -:-      
           
Suszec turniej odwołany   17.10.20r. 12.00 Suszec
           
MKS Znicz I -:- 24.10.20 r. 12.00 Lędziny, ul. Pokoju 4
MKS Znicz II 17:1      

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS LĘDZINY 24 63 21 0 3 114:26
2 ZNICZ I JANKOWICE 24 34 11 1 8 68:59
3 ZNICZ II JANKOWICE (DZIEWCZYNY) 24 25 8 1 13 53:117
4 FOOTBALL PROJECT II SUSZEC 24 24 8 0 14 43:70
5 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 24 15 5 0 15 23:65

Orliki - IV liga, E2 grupa 4 - wiosna 2021

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Wiosna 2021 E2, gr. 4      
MKS Polonia Łaziska Górne 20:1 (Firlej 7, Szprengiel 4, Jandzio 3, Michalski 3, Włodarczyk, Porwit, Nowicki) 25.04.21r. 09.00
MKS JUWe II 4:10 (Firlej 2, Szprengiel, Centkowski) 29.04. 18.30
MKS GROM Tychy   06.05. 18.30
Czulowianka MKS   16.05. 10.30
MKS Czulowianka   18.05. 17.00
MKS Unia B.St.   23.05. 09.00
Polonia Łaz. Górne MKS   30.05. 09.00
JUWe II MKS   05.06. 12.00
Grom Tychy MKS   12.06. 14.00
Unia B.St. MKS   19.06. 10.30