IV liga orlików E1 (2008-2009)

 

Kadra orliki sezon 2018/2019

Imię i nazwisko Data ur.
Bednorz Dawid 11.03.2008
Chrobok Mikołaj 25.02.2009
Czernielewski Adam 30.07.2008
Czudaj Bartłomiej 26.04.2008
Długajczyk Szymon 26.09.2008
Gajdka Miłosz 27.07.2008
Gralak Dominik 27.08.2008
Gumprecht Mateusz 08.08.2008
Janota Wojciech 06.11.2009
Marcin Jończyk (W) 02.04.09r.
Klekot Dawid 24.10.2009
Kluz Paweł 25.07.2009
Kruciński Jakub 23.08.2008
Kupczyk Paweł 04.01.2008
Łanik Paweł 04.03.2009
Manzel Igor 10.02.2009
Marek Mateusz 20.04.2008
Miśka Bartosz 03.10.2008
Miśka Kamil 09.07.2008
Morkisz Kacper 03.06.2008
Orszulik Ksawery 24.11.2008
Segeth Daniel 15.07.2008
Szaflarski Paweł 22.02.2009
Włodarczyk Igor 01.01.2011
Zając Artur 25.01.2008
Trener: Paweł Majer  

Orliki - E1 grupa 4: IV liga (jesień i wiosna),

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2018 Grupa E1, IV liga Grupa 4    
MKS KSB Lędziny 3:7 (Gumprecht, Gralak, samobójcza) 01.09. 10.00
GTS Bojszowy MKS 6:7 (Morkisz 6, Zając) 09.09. 09.00
MKS Piast Bieruń 16:1 (Morkisz 5, Gumprecht 4, Kruciński 2, Bogdziun, Łanik, Zając, B.Czudaj, samobójcza) 14.09. 17.15
MKS Grom Świerczyniec 7:1 (Morkisz 3, Zając, Czernielewski, 2 samobójcze) 23.09. 08.30
KSB Lędziny MKS 7:7 (Morkisz 4, Zając 2, samobójcza) 07.10. 12.00
MKS GTS Bojszowy 6:4 (Gumprecht 4, Kruciński, Czernielewski) 14.10. 10.00
Piast MKS 0:13 (Morkisz 6, Czernielewski 3, Łanik 3, samobojcza) 19.10. 16.00
Grom Świerczyniec MKS 3:6 (Orszulik 2, Gumprecht, Łanik, Morkisz, Kruciński) 26.10. 16.00
         
Wiosna 2019 E1- grupa 3      
MKS Nowy Sokół Orzesze 2:2 (Segeth, Morkisz) 07.04.19r. 10.00
KSB Lędziny MKS 2:5 (Kruciński 2, Jończyk 2, samobójcza, 14.04. 12.00
MKS Siódemka III Tychy 4:5 (Kruciński 2, K.Miśka, Klekot) 27.04. 10.00
Piast Bieruń MKS 6:7 (Gumprecht 3, Czudaj, Jończyk 2, Orszulik), 03.05. 17.00
MKS Szkółka Wyry-Gostyń 10:1 (Morkisz 6, Czudaj, Zając, Zych, Kruciński) 11.05. 10.00
JUWe Jaroszowice MKS 2:8 (Morkisz 3, Zając 2, Zych 2, Jończyk) 18.05. 09.30
MKS Ogrodnik Cielmice 13:2 (Zych 3, Klekot 3, Czudaj 2, K.Miśka 2, Orszulik, Kruciński, Zając) 24.05. 17.00
Siódemka IV Tychy MKS 3:3 (Morkisz 2, Klekot) 01.06. 13.00
MKS ZET Tychy 3:0 w.o. 08.06. 12.00

Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa

Tabela rundy jesiennej:

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 8 19 6 1 1 56:23
2 MKS LĘDZINY 8 19 6 1 1 65:29
3 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 8 12 4 0 4 43:32
4 GTS BOJSZOWY 8 9 3 0 5 44:45
5 PIAST BIERUŃ 8 0 0 0 8 7:86

Strzelcy (jesień):

25 – Morkisz,

10 – Gumprecht,

6 – bramki samobójcze,

5 – Czernielewski, Łanik, Zając,

4 – Kruciński,

2 – Orszulik,

1 – Bogdziun, B.Czudaj, Gralak.

Strzelcy (wiosna):

12 – Morkisz,

6 – Kruciński, Zych,

5 – Jończyk, Klekot,

4 – Czudaj, K.Miśka, Zając,

3 – Gumprecht,

2 – Orszulik,

1 – samobójcza,

+ 3 walkower

Tabela rundy wiosennej (orlik E1 grupa 3)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SIÓDEMKA IV TYCHY 9 25 8 1 0 103:18
2 JUWe TYCHY – JAROSZOWICE 9 21 7 0 2 70:29
3 MKS LĘDZINY 9 20 6 2 1 57:24
4 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 9 19 6 1 2 79:23
5 SIÓDEMKA III TYCHY 9 14 4 2 3 50:62
6 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 9 9 3 0 6 47:55
7 Szkółka Piłkarska Wyry-Gostyń 9 9 3 0 6 39:64
8 OGRODNIK TYCHY 9 7 2 1 6 59:96
9 PIAST BIERUŃ 9 4 1 1 7 32:88
10 ZET TYCHY 9 3 1 0 8 48:125