Wiosna 2024

Młodzież wiosna 2024 - zbiorcze

Rozgrywki Trener Dom Wyjazd Data Godzina Miejsce Wynik
Trampkarz C2 - IV liga Paweł Majer            
    Akademia Sportu KSB MKS 07.04.24 9.00   0:18 (Firlej 3, Kowalczyk 3, Porwit 2, Szprengiel 2, Bednarek 2, Natkański, Kaleta, Bojanowski, Kolny, Wiśniewski)
    Siódemka Tychy MKS 27.04. 13.00   2:5 (K.Głąb 3, Wiśniewski, Bednarek)
    MKS Czułowianka 05.05 10.00   1:5 (Kaleta)
    MKS OKZ ZET Tychy 07.05. 17.00   3:0 w.o.
    MKS Akademia Sportu KSB 12.05. 10.00   3:0 w.o.
    ZET Tychy MKS 17.05. 17.00   0:17 (Ścierski 3, K.Głąb 3, Kaleta 2, O.Kowalczyk 2, Firlej, Bednarek, Karkoszka, Czech, Kolny, P.Mańka, Porwit)
    MKS Siódemka Tychy 02.06. 10.00   3:0 w.o.
    Czułowianka MKS 08.06. 11.00   0:2 (M.Kowalczyk, Ścierski)
  Baraż LKS Gardawice MKS 15.06. 10.00   1:2 (P.Mańka, Ścierski)
  Baraż MKS LKS Gardawice 23.06. 11.00   4:0 (Bednarek 2, Kolny, P.Mańka)
Trampkarz C2 - VI liga Artur Oleś            
    MKS Ogrodnik 07.04.2024 r. 10.00   4:8 (Szandar 2,m Wiśniewski, Zimnal)
    Grom Tychy MKS 15.04. 19.00   4:13 (Szandar 5, P.Mańka 4, Kamiński, Wiśniewski, Grela, Jaromin)
    MKS Fortuna Wyry 21.04. 10.00   7:2 (Mańka 3, Wiśniewski 2, Nowicki 2)
    Czułowianka MKS 28.04. 13.00   4:3
    Ogrodnik MKS 13.05. 18.00   5:4 (Szandar 2, Natkański 2)
    Fortuna Wyry MKS 24.05. 18.30   5:3 (P.Mańka 2, R.Mańka)
    MKS Grom Tychy 28.05. 17.30   3:0 w.o.
    MKS Czułowianka 02.06. 10.00   2:7 (Nowicki 2)
    Siódemka Tychy MKS 08.06. 11.00   3:2 (Wiśniewski 2)
    MKS Siódemka Tychy 11.06. 17.45   4:3 (R.Mańka 2, Wiśniewski, Nowicki)
Młodzik D2 - VI liga Trener Artur Oleś            
    Polonia Międzyrzecze MKS 06.04.2024 r. 12.30   0:3 (Szprengiel, Porwit, 2)
    MKS Iskra Pszczyna 12.04. 16.30   2:4 (Szprengiel, Krupa)
    Ogrodnik MKS 28.04. 12.00   0:4 (Wybraniec, Kochański, Porwit 2)
    MKS Bojszowy 05.05. 12.00   19:1 (Skiba 7, Szewczuk 3, K.Cartt 4, B.Cartt 2, Kochański, samobójcze 2)
    MKS Polonia 14.05. 17.30   3:1 (Skiba 2, Krupa)
    Iskra MKS 27.05. 18.15   8:4 (Szewczuk 2, Baron, B.Cartt)
    MKS Ogrodnik 02.06. 12.00   9:1 (B.Cartt 4, Szewczuk 2, Szprengiel 2,, Sz.Micor)
    Bojszowy MKS 08.06. 9.00   3:8 (B.Cartt 2, Krupa 2, Lach, Baron, Szewczuk, Palka)
Orliki E2 Trener Ryszard Wowro            
    BAP Piast Gol MKS 06.04.24 r. 11.00   2:16
    APN SMS IV Tychy MKS 13,04. 12.00   6:9
    MKS GTS Bojszowy 20.04. 12.00   8:8
    APN SMS V Tychy MKS 27.04. 9.00   4:13
    MKS APN SMS IV Tychy 18.05. 9.00   7:5
    GTS Bojszowy MKS 25.05. 11.30   2:9
    MKS APN V SMS Tychy 04.06. 17.30   4:3
    Unia Bieruń MKS 08.06. 9.00   2:15

 

Jesień 2023

Młodzież jesień 2023 - zbiorcze

Rozgrywki Trener Dom Wyjazd Data Godzina Miejsce Wynik
Trampkarz C2 - IV liga Paweł Majer            
    Siódemka MKS 02.09.2023 r. 13.00   8:1 (M.Kowalczyk)
    LKS Woszczyce MKS 08.09. 17.30   0:6 (Firlej 2, Nowicki, Bednarek, M.Kowalczyk, samobójcza)
    MKS Czułowianka 16.09. 10.00   9:1 (M.Firlej 3, M.Kowalczyk 3, Włodarczyk, P.Mańka, Bednarek)
    Gardawice MKS 23.09. 11.00   3:3 (Bednarek, Szprengiel, K.Głąb)
    MKS Siódemka 07.10. 10.00   2:2 (M.Firlej, M.Kowalczyk)
    MKS Woszczyce 14.10. 10.00   8:1 (Ścierski 3, Bednarek 2, K.Głąb 2, Michalski)
    MKS Gardawice 04.11 11.30   1:1 (Włodarczyk)
Trampkarz C2 - V liga Artur Oleś            
    MKS Ogrodnik 03.09 10.00   4:3 (Nowicki, P.Mańka, Zimnal, Szprengiel)
    Raki Gostyń MKS 08.09. 17.00   10:2 (Wiśniewski, Zimnal)
    MKS Czułowianka Tychy 17.09. 10.00   3:0 w.o.
    ZET Tychy MKS 24.09. 9.00   6:5 (P.Mańka 2, Nowicki, Michał Kowalczyk 2)
    MKS Grom Tychy 01.10. 10.00   12:2 (Wiśniewski 4, M.Kowalczyk 3,. P.Mańka 3, Nowicki, R.Mańka)
    Ogrodnik MKS 07.10. 9.00   6:2 (Nowicki, R.Mańka)
    MKS Raki 15.10. 11.30   10:3 (Zimnal 3, Nowicki 3, Szandar, Wiśniewski, P.Mańka, Szprengiel)
    Czułowianka MKS 22.10. 9.00   0:3 w.o.
    Grom MKS 10.11 19.30   0:11 (Wiśniewski 3, Szprengiel 3, M.Kowalczyk 2, Nowicki, Przepióra, Zimnal)
    MKS ZET Tychy 12.11 10.00   4:4 (Nowicki 2, P.Mańka 2)
Młodzik D2 - V liga Trener Artur Oleś            
    MKS Polonia Międzyrzecze 03.09. 11.30   8:0 (Szprengiel 3, Michalski 2, Porwit 2, Palka)
    Akademia Piłkarska Orzesze MKS 10.09. 9.00   5:6 (Szprengiel 4, Piwowarski, Palka)
    MKS Ogrodnik 17.09. 11.30   6:5 (Szprengiel 5, samobójcza)
    LKS Miedźna MKS 20.09. 18.00   1:8 (Szprengiel 4, Krupa, Porwit, Skiba, Michalski)
    MKS LKS Rudołtowice-Ćwiklice 01.10. 11.30   0:2
    MKS Niepokorni Orzesze 08.10. 11.30   12:3 (Szprengiel 6, Palka 2, Michalski 2, Porwit, Szewczuk)
    LKS Mizerów MKS 13.10. 16.45   5:7 (Szprengiel 2, Michalski, Szkarlat, Ingram, Kochański, S.Kaczmarek)
    GTS II Bojszowy MKS 26.10. 16.30   0:9 (Szprengiel 4. Szewczuk, Michalski, Palka, Porwit, W.Głąb)

 

Wiosna 2023

 

Młodzież wiosna 2023 - zbiorcze

Rozgrywki Trener Dom Wyjazd Data Godzina Miejsce Wynik
Trampkarz C1 - IV liga Paweł Majer            
    MKS LKS Wisła Wielka 24.04. 18.00   3:3 (Ścierski, Natkański, Segeth)
    Nadwiślan Góra MKS 08.05. 18.00   5:1 (Groeger)
    MKS Akademia Piłkarska F5 Orzesze 18.05. 17.30   2:7 (M.Kowalczyk, Groeger)
    ZET Tychy MKS 20.05. 10.00   3:2 (samobójcza, M.Firlej)
    MKS LKS Miedźna 25.05. 17.30   0:5
    Brzeźce-Kryry MKS 28.05. 17.00   0:3 w.o.
Młodzik D1 - IV liga Paweł Majer            
    MKS APN SMS Tychy 02.04.2023 r. 10.00   6:2 (M.Firlej 2, Natkański, K.Głąb, Bednarek, Ścierski)
    Czułowianka MKS 15.04. 13.00   2:3 (M.Kowalczyk, Bednarek, Włodarczyk)
    MKS Unia Bieruń Stary 23.04. 10.00   3:3 (K.Głąb, Kolny, Michał Firlej)
    BAP Piast Gol MKS 30.04. 12.00   5:3 (M.Kowalczyk 2, Natkański)
    APN SMS MKS 14.05. 9.00   2:3 (Natkański 2, K.Głąb)
    MKS Czułowianka 21.05. 10.00   4:0 (Włodarczyk 2, Porwit, O.Kowalczyk)
    Unia MKS 28.05. 10.00   1:5 (M.Firlej 5)
    MKS BAP Piast II Gol 04.06. 10.00   3:4 (M.Kowalczyk, O.Kowalczyk, samobójcza))
               
               
Młodzik D2 - V liga Trener Artur Oleś            
    Czułowianka MKS 16.04.2023 r. 9.00   5:7 (Zimnal, Kaczmarek, Szandar, Bełkowski, Wiśniewski 3)
    Grom Tychy MKS 23.04. 8.00   9:5 (Szandar, Wiśniewski 3, Mańka)
    MKS Raki Gostyń 29.04. 10.00   6:6 (Szewczuk 3, Włodarczyk, Mańka, Szprengiel)
    Ogrodnik MKS 06.05. 10.00   6:2 (Kamiński, Mańka)
    MKS LKS Mizerów 18.05. 17.45   2:7 (R.Mańka, samobójcza)
    MKS Czułowianka 20.05. 12.00   14:0 (Zimnal 6, Szprengiel 4, Michalski 2, Wybraniec 2)
    MKS Grom 28.05. 10.00   6:6 (R.Mańka 3, W.Głąb 3)
    Raki Gostyń MKS 05.06. 19.00   2:3 (I.Wiśniewski 2, W.Głąb)
    MKS Ogrodnik 10.06. 14.30   1:6 (Szprengiel)
    LKS Mizerów MKS 19.06. 17.00   3:4

 

 

Jesień 2022

Młodzież jesień 2022 - zbiorcze

Rozgrywki Trener Dom Wyjazd Data Godzina Miejsce Wynik
Trampkarz C1 - V liga Paweł Majer            
    Unia B.St. MKS 11.09. 12.00   1:2 (Bojanowski, Kruciński)
    MKS Czułowianka 23.09. 16.15   3:0 w.o.
    PAP Piast Gol MKS 01.10. 09.00   2:6 (Firlej 2, Piarzowski, Kruciński 2, samobójcza)
    MKS Football Project 06.10. 17.00   4:2 (Kruciński 2, Bartczak 2)
    Brzeźce-Kryry MKS 08.10. 11.00   0:5 (Kruciński 3, Firlej, Segeth)
    MKS Unia B.St. 16.10. 9.00   0:7
    Football Project Suszec MKS 22.10. 10.00   3:2 (Bartczak 2)
    Czułowianka MKS 29.10. 11.00   6:1 (Kruciński)
    MKS BAP Piast Gol 05.11 11.00   11:3 (Bartczak 3, Kruciński 2, Firlej 2, Kowalczyk 2, Segeth, samobójcza)
    MKS Brzeźce-Kryry 10.11 17.30   15:2 (Bartczak 4, Kruciński 4, Firlej 3, Segeth, Wiśniewski, Bojanowski, samobójcza)
Młodzik D1 - IV liga Paweł Majer            
    MKS Unia Bieruń 04.09.22 r. 11.00   1:3 (Pisarzowski)
    APN II SMS Tychy MKS 11.09. 09.00   3:3 (Ścierski, Firlej, K.Głąb)
    MKS Czułowianka 15.09. 17.00   1:0 (Strauch)
    MKS BAP Piast Gol II 18.09. 11.00   1:2 (Pisarzowski)
    JUWe MKS 28.09. 17.00   1:3 (Pisarzowski, Kowalczyk, scierski)
    Unia Bieruń MKS 02.10. 12.00   2:1 (samobójcza)
    MKS APN II SMS 09.10. 11.30   5:1 (Michalski 2, K.Głąb, Firlej, Pisarzowski)
    Czułowianka MKS 15.10 09.00   1:0
    BAP Piast Gol MKS 23.10. 11.00   9:0
    MKS JUWe 30.10. 11.00   2:2 (Kowalczyk, Firlej)
Młodzik D2 - V liga Trener Mirosław Wowro/Artur Oleś            
    MKS Czułowianka 03.09.22 r. 12.00   14:0 (Wiśniewski 4, Zimnal 2, Nowicki, W.Głąb, Szprengiel 2, Odelga 2, Kostka, Kamiński)
    MKS Grom Tychy 10.09. 12.00   7:5 (Firlej 4, Nowicki, Mańka, Wiśniewski)
    LKS Frydek MKS 18.09. 11.00   12:4 (Wiśniewski 2, Zimnal, Kamiński)
    MKS Iskra II Pszczyna 24.09. 12.00   3:1 (Szprengiel 3)
    Ogrodnik MKS 06.10 17.00   4:8 (Kowalczyk 3, Głąb 2, Nowicki 2, Szprengiel)
    Czułowianka MKS 09.10. 10.00   4:6 (Wiśniewski 5, Nowicki)
    Grom Tychy MKS 16.10 12.00   7:5 (Wiśniewski 2, Szprengiel 2, Nowicki)
    MKS LKS Frydek 22.10 12.00   5:4 (Szprengiel 2, Wiśniewski 2, Michalski)
    Iskra II Pszczyna MKS 29.10. 13.30   3:1 (Szprengiel)
    MKS Ogrodnik 05.11. 13.30   8:2 (Wiśniewski 4, Szprengiel, Kostka, Mańka 2)

 

 

 

 

 

 

 

Wiosna 2022

Młodzież wiosna 2022 - zbiorcze

Rozgrywki Trener Dom Wyjazd Data Godzina Miejsce Wynik
III liga wojewódzka B1              
    GLKS Wilkowice MKS 09.04.22r. 11.00 Szczyrk, ul. Plażowa 8 5:1 (Tabuła)
    MKS SMS Tychy 24.04.22r. 11.00   1:8 (Skrobek)
    Podbeskidzie BB MKS 30.04.22r. 12.00   12:0
    Siódemka MKS 14.05.22r. 16.00   6:1 (Skrobek)
    MKS GLKS Wilkowice 22.05.22r. 11.00   1:1 (Dudek)
    SMS Tychy MKS 28.05.22r. 13.00   6:1 (Grott)
    MKS Unia Bieruń St. 31.05.22 18.00   2:4 (Skrobek, Firlej)
    MKS Podbeskidzie BB 05.06.22r. 11.00   2:7 (Grott, Tabuła)
    Unia B.St. MKS 14.06.22r. 17.30   4:0
    MKS Siódemka 19.06.22r. 12.00   2:5 (Grott 2)
Trampkarz C2 - V liga Paweł Majer            
    Unia BieruńStary MKS 11.04.22r. 18.00   6:5 (Kruciński 2, Drozdek, Kowalczyk, K.Głąb)
    LKS Brzeźce MKS 25.04. 16.30   2:10 (Kruciński 3, Drozdek 3, Zych 2, Kowalczyk, Segeth)
    UKS Warszowice MKS 09.05. 17.00   2:6 (Drozdek 3, Zych, Firlej, Kruciński)
    MKS Akademia Piłkarska F5 13.05. 18.30   8:3 (Kruciński 6, Segeth, Drozdek)
    Czułowianka MKS 23.05. 17.30   1:4 (Kruciński, Firlej, Kubica, Klekot)
    MKS BAP Piast Gol 27.05. 17.00   4:4 (Kruciński 3, Kowalczyk)
    ZET Tychy MKS 06.06. 17.00   3:2 (Kruciński, Kowalczyk)
Młodzik D2 - IV liga Paweł Majer            
    LKS Gardawice MKS 10.04. 10.30 Gardawice, Katowicka 112 2:5 (Kowalczyk 2, Pisarzowski, Ścierski, Włodarczyk)
    APN III SMS Tychy MKS 14.04. 17.00   1:6 (K.Głąb 2, Firlej, Pisarzowski, Strauch, Zimnal)
    Polonia II Łaziska MKS 30.04. 09.00   2:3 (Kubica, Ścierski, Pisarzowski
    MKS APN SMS Tychy 08.05. 14.30   2:2 (Ścierski 2)
    BAP Piast Gol MKS 15.05. 9.00   1:1 (Firlej)
    MKS GKS II Tychy 21.05. 13.00   2:3 (Kowalczyk, Michalski)
    Unia BieruńStary MKS 29.05. 12.00   0:5 (Pisarzowski 3, Firlej, Kowalczyk)
    MKS Polonia Tychy 04.06. 10.00   3:4 (Szprengiel, Kowalczyk, Firlej)
               
               
               

 

Jesień 2021

Młodzież 2021/2022 - zbiorcze

Rozgrywki Trener Dom Wyjazd Data Godzina Miejsce Wynik
Junior B1 - IV liga Mirosław Wowro            
    MKS LKS Brzeźce 04.09.21r. 11.00   3:0 w.o.
    Unia Bieruń MKS 11.09.21r. 11.00   0:6 (Firlej 3, Skrobek, Zatoń, Grott)
    MKS LKS Łąka 21.09.21r. 17.00   7:2 (Firlej 3, Zatoń 2, Grott 2)
    MKS Czułowianka 26.09.21r. 12.00   6:1 (Grott 2, Zatoń, Firlej, Skrobek, Tabuła)
    Siódemka Tychy MKS 03.10.21r. 15.00 Tychy, Edukacji 7 3:5 (Grott 3, Firlej, Żogała)
    MKS Sokół Wola 11.10.21r. 16.30   4:2 (Firlej 2, Żogała 2)
    Czapla Kryry MKS 07.11.21r. 14.30 Nierad 86, Kryry 3:5 (Firlej 3, Skrobek, Zatoń)
Trampkarz C2 - V liga Paweł Majer            
    Ogrodnik Cielmice MKS 12.09.21r. 10.00 Tychy, Jedności 131 7:4 (Zych 2, Kowalczyk, Firlej)
    Czułowianka MKS 18.09.21r. 9.00 Tychy, Katowicka 241 10:2 (Włodarczyk, Zych)
    MKS LKS Brzeźce 24.09.21r. 17.30 Lędziny ul. Pokoju 4 5:0 (Drozdek 2, Firlej 2, Zych)
    Leśnik Kobiór MKS 03.10.21r. 11.30 Kobiór, Tuwima 33 0:4 (Kruciński 2, Chrobok, Firlej)
    MKS ZET Tychy 08.10.21r. 17.00 Lędziny ul. Pokoju 4 9:4 (Firlej 3, Kruciński 3, Zych 2, Drozdek)
    UKS BAP Gol Bieruń MKS 17.10.21r. 10.30 Bieruń, Warszawska 270 5:2 (Kruciński, samobójcza)
    MKS Akademia Piłkarska Orzesze 22.10.21r. 16.00 Lędziny ul. Pokoju 4 6:1 (Kruciński 3, Firlej 2, Drozdek)
               
Młodzik D2 - IV liga Paweł Majer            
    APN II SMS Tychy MKS 04.09.21r. 9.00 Tychy, Andersa 22 0:1 (Ścierski)
    MKS BAP GOL Bieruń 11.09.21r. 9.00 Lędziny, Stadionowa 1 1:6 (Firlej)
    Siódemka Tychy MKS 19.09.21r. 9.00 Tychy, Zbawiciela 1 7:0
    Unia Bieruń Stary MKS 27.09.21r. 17.30 Bieruń, Chemików 40 6:4 (Odelga, Firlej, Włodarczyk, Karkoszka)
    MKS GKS Tychy 02.10.21r. 9.00 Lędziny, Stadionowa 1 4:2 (Ścierski 2, K.Głąb, Filrlej)
    MKS APN II GKS Tychy 09.10.21r. 9.00 Lędziny, Stadionowa 1 1:4 (Ścierski)
    UKS BAP Gol Bieruń MKS 17.10.21r. 9.00 Bieruń, Warszawska 270 7:2 (Firlej, Michał Kowalczyk)
    MKS Siódemka Tychy 24.10.21r. 10.00 Lędziny, Stadionowa 1 3:0 (Ścierski, Firlej, K.Głąb)
    MKS Unia Bieruń Stary 30.10.21r. 10.00 Lędziny, Stadionowa 1 1:1 (Firlej)
    GKS Tychy MKS 07.11.21r. 13.00 Tychy, Edukacji 7 1:1 (Ścierski)
               
Młodzik D2 - V liga Ryszard Wowro            
    LKS Mizerów MKS 06.09.21r. 17.00 Mizerów, ul. Wyzwolenia 14:0
    MKS LKS Wisła Wielka 12.09.21r. 12.00 Lędziny ul. Pokoju 4 8:5 (Strauch 3, Ścierski 2, Wyderka 2, K.Głąb)
    UKS BAP GOL II MKS 19.09.21r. 11.00 Bieruń, Warszawska 270 11:2 (Kubica, Strauch)
    MKS LKS II Łąka 30.09.21r. 17.30 Lędziny ul. Pokoju 4 2:1 (O.Kowalczyk, Karkoszka)
    Piast Bieruń MKS 15.10.21r. 16.30 Bieruń, Ganitowa 130 11:0
    Josieniec Radostowice MKS 24.10.21r. 10.00 Radostowice, ul. Dworcowa 56 16:1 (Zimnal)
    MKS Football Project Suszec 28.10.21r. 17.30 Lędziny. orlik ul. Pokoju 0:24
    MKS UKS II Warszowice 07.11.21r. 10.00 Lędziny, orlik ul. Pokoju 0:26
               
Orliki E2 - IV liga Marcin Bratek/Dawid Kosiba            
    UKS Grom Tychy MKS 05.09.21 r. 11.30 Tychy, Borowa 123  
    MKS APN III SMS Tychy 12.09.21r. 10.00 Lędziny, Pokoju 4  
    Siódemka II Tychy MKS 18.09.21r. 11.00 Tychy, Filaretów 31  
    MKS JUWe 26.09.21r. 10.00 Lędziny, Pokoju 4  
    MKS Grom Tychy 10.10.21r. 10.00 Lędziny, Pokoju 4  
    APN III SMS Tychy MKS 21.10.21r. 16.15 Tychy, Borowa 123  
    MKS Siódemka II Tychy 24.10.21r. 10.00 Lędziny, Pokoju 4  
    JUWE MKS 30.10.21r. 10.30 Tychy, Sportowa 6