Juniorzy A1 - terminarz i wyniki (III liga - jesień):

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2019        
MKS Unia B.St. 5:2 (Gierczak 2, Czudaj, Janota, Buchała) 31.08.19r. 11.00
JUWe MKS 2:0 08.09. 10.00
MKS UKS Warszowice 2:3 (Spyra , Patalong) 15.09. 11.00
Sokół Wola MKS 0:7 (Spyra 3, Gierczak 2, Janota, Ścierski) 22.09. 12.00
MKS LKS Gardawice 7:0 (Spyra 4, Gierczak, Czudaj, Ścierski) 28.09. 11.00
Czapla Kryry MKS 3:2 (Spyra 2) 06.10. 15.30
MKS GTS Bojszowy 0:1 12.10. 11.00
Mecze o miejsca 5-8        
LKS Gardawice MKS 0:3 w.o. 19.10.  
MKS LKS Gardawice 3:0 w.o. 26.10.  
Mecz o miejsce 5        
JUWe Jaroszowice MKS 1:6 (Spyra, Szypuła, Czudaj, Gierczak, Chromik, Ścierski) 11.11. 11.00

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GTS BOJSZOWY 7 18 6 0 1 32:8
2 UKS WARSZOWICE 7 18 6 0 1 21:12
3 CZAPLA KRYRY 7 16 5 1 1 23:8
4 SOKÓŁ WOLA 7 10 3 1 3 17:21
5 JUWe TYCHY – JAROSZOWICE 7 9 3 0 4 9:20
6 MKS LĘDZINY 7 9 3 0 4 23:11
7 LKS GARDAWICE 7 3 1 0 6 11:33
8 UNIA BIERUŃ STARY 7 0 0 0 7 8:31

Trampkarze - C1: IV liga (jesień

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2019 Grupa C1 IV liga      
Unia B.St. MKS 7:2 (M.Firlej, Zatoń) 02.09.19r. 17.00
MKS Polonia Łaziska G. 2:3 (M.Firlej 2) 07.09. 11.00
MKS BAP Gol Bieruń 2:8 (M.Firlej, Kuzak) 22.09. 13.00
JUWe MKS 8:3 (M.Firlej 2, Wybraniec) 04.10. 16.30
MKS Grom Świerczyniec 0:2 13.10. 11.00
Rudołtowice MKS 3:0 w.o. 19.10. 10.00
MKS Krupiński 7:0 (Kuzak 3, Zatoń 2, Firlej, Tabula) 26.10. 11.00

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UNIA BIERUŃ STARY 7 18 6 0 1 43:11
2 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 7 17 5 2 0 27:14
3 JUWe TYCHY – JAROSZOWICE 7 15 5 0 2 20:8
4 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 7 12 4 0 3 17:16
5 LKS RUDOŁTOWICE 7 8 2 2 3 18:26
6 KRUPIŃSKI SUSZEC 7 4 1 1 5 6:24
7 BAP GOL BIERUŃ 7 4 1 1 5 21:37
8 MKS LĘDZINY 7 3 1 0 6 16:32

Młodziki - D1

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2019 Grupa D1, IV liga Gr. 3    
LKS Studzienice MKS 1:3 (Drozdek, Morkisz, Kruciński) 09.09.19r. 17.00
MKS BAP Gol Bieruń 5:3 (Kruciński 2, Drozdek, Zatoń, Zając) 17.09. 16.30
KP GKS Tychy MKS 3:5 (Zatoń 5) 22.09. 11.00
MKS Znicz Jankowice (Dz.) 9:1 (Zatoń 5, Kruciński, Larysz, K.Miśka, Zając) 28.09. 13.30
Leśnik Kobiór MKS 0:2 (Morkisz, Pająk) 05.10. 13.00
Fortuna Wyry MKS 9:1 (Zatoń) 19.10. 14.00
MKS Polonia Łaz. Górne 4:0 (Zatoń 2, Zając, Gumprecht) 27.10. 11.00
         

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 FORTUNA WYRY 7 21 7 0 0 60:1
2 MKS LĘDZINY 7 18 6 0 1 30:17
3 KP GKS TYCHY S.A. 7 12 4 0 3 30:30
4 LEŚNIK KOBIÓR 7 10 3 1 3 22:22
5 LKS STUDZIENICE 7 7 2 1 4 15:26
6 POLONIA III ŁAZISKA GÓRNE 7 7 2 1 4 8:27
7 BAP GOL BIERUŃ 7 7 2 1 4 22:25
8 ZNICZ JANKOWICE ( dziewczyny ) 7 0 0 0 7 4:43

Orliki - IV liga, E1 grupa 5:

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2019 E1, IV liga gr. 5      
MKS APN III GKS Tychy 5:10 (Kluz 2, Zych, K.Głab, Michał Kowalczyk) 01.09. 09.00
Polonia Łaziska Górne MKS 5:7 (Zych 3, Kluz, K.Głąb, Michał Kowalczyk, Jończyk) 09.09. 18:00
Siódemka Tychy MKS 7:5 (Zych, M.Firlej 2, K.Głąb, Włodarczyk) 21.09. 11:00
MKS APN V GKS Tychy 1:8 (Jończyk) 27.09. 17:00
APN III MKS 5:2 (Firlej 2) 05.10. 12.00
MKS Polonia Łaziska Górne 10:4 (Zych 5, Włodarczyk 3, K.Głab, Michał Kowalczyk) 11.10. 17:00
MKS Siódemka 3:15 (Jończyk, Zych, Gląb) 25.10 17:00
APN V MKS 7:2 (Zych, K.Głąb) 09.11. 10.45

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 APN V GKS TYCHY 8 24 8 0 0 79:16
2 SIÓDEMKA II TYCHY 8 12 4 0 4 58:38
3 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 8 9 3 0 5 35:66
4 APN III GKS TYCHY 8 9 3 0 5 30:55
5 MKS LĘDZINY 8 6 2 0 6 35:62

Orliki - IV liga, E2 grupa 5:

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2019 E2, IV liga gr. 5      
KSB Lędziny MKS 3:9 (Szprengiel 4, Firlej, Wlodarczyk, K.Głąb, W.Głąb, Michał Kowalczyk 01.09. 12.00
BAP Gol Bieruń MKS 4:10 (M.Firlej 4, K.Głąb 3, Włodarczyk, Karkoszka, Szprengiel) 15.09. 16.00
APN IV GKS Tychy MKS 1:3 (K.Głąb 2, M.Firlej) 22.09. 10.30
MKS APN II GKS Tychy 13:0 (M.Firlej 5, Szprengiel 3, K.Głąb 2, W.Głąb, Włodarczyk, samobójcza) 29.09. 11.00
MKS KSB Lędziny 14:0 (K.Głąb 4, M.Firlej 4, Szprengiel 3, Wlodarczyk 2, W.Głąb) 06.10. 12.00
MKS BAP Gol 4:2 (K.Głąb 2, Wlodarczyk 2) 20.10. 11.00
MKS APN IV 2:2 (M.Firlej, Szprengiel) 27.10 13.00
APN II MKS 4:10 (K.Głąb 6, Odelga, Nowicki, Włodarczyk, Michał Kowalczyk) 09.11. 13.30

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS LĘDZINY 8 22 7 1 0 65:16
2 APN IV GKS TYCHY 8 13 4 1 3 47:31
3 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 7 10 3 1 3 30:46
4 BAP GOL BIERUŃ 7 7 2 1 4 43:43
5 APN II GKS TYCHY 8 3 1 0 7 27:76

Żaki - IV liga, F1 grupa 6

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina Miejsce
Jesień 2019 F1, IV liga gr. 6        
Grom Świerczyniec MKS 0:10 01.09.19 10.00 Świerczyniec
MKS GTS Bojszowy 1:4     Sierpowa 38
Stal Chełm MKS -      
MKS Stal - 07.09. 10.00 Lędziny
MKS Bojszowy 0:5     Pokoju 4
MKS Grom 8:0      
Bojszowy MKS   22.09. 09.00 Bojszowy
GTS MKS 2:1     Gościnna 6
Grom MKS 1:6      
           
Turniej, gr 11          
JUWe MKS   28.09. 10.00 Sierpowa 38
Grom Świerczyniec MKS       Świerczyniec
           
JUWe MKS   05.10. 12.30 Tychy, Sportowa 6
Grom MKS        
MKS JUWe 1:0 12.10. 10.00 Lędziny
MKS Grom 4:0     Pokoju 4