IV liga trampkarzy młodszych C2 (2005-2006)

Jesień 

Krupiński Suszec (2005) – trener Zemlak tel. 609561581

LKS Brzeźce (2005) – trener Paździor tel. 506445596

MKS Lędziny (2005) – trener Mikolasz tel. 515248999

Sokół Wola – trener Jucha tel. 692 520 758

Polonia Łaziska Górne – trener tel. Kaszok tel. 507090311

Raki Gostyń – trener Nawrat tel. 666665959

Kadra trampkarze sezon 2018/2019

Imię i nazwisko Data ur.
Adrian Biskup 29.11.06r.
Samuel Ciasto 05.12.06r.
Mateusz Firlej 03.06.05r.
Michał Gedrowicz 16.07.06r.
Dominik Jałowy 31.05.05r.
Jakub Jarczak 15.02.06r.
Kacper Kuzak 08.08.05r.
Kacper Maroszek 14.07.06r.
Jakub Nowak 11.01.06r.
Szymon Nowak 11.01.06r.
Miłosz Płoski 18.02.05r.
Szymon Sala 21.07.06r.
Michał Szaflarski 12.03.06r.
Dominik Szandar 12.05.06r.
Radosław Szweda 05.05.05r.
Rafał Śmiłowski 27.07.06r.
Bartosz Tabula 23.11.07r.
Maciej Tukaj 19.06.05r.
Mateusz Wybraniec 30.06.06r.
Mateusz Zawodny 15.04.05r.
Mateusz Zając 12.05.06r.
Eryk Zatoń 15.05.07r.
   
Trener: Jacek Mikolasz  
   
   

Trampkarze - C2: IV liga (jesień), III liga (wiosna)

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2018 Grupa C2, IV liga      
MKS Sokół Wola 3:2 (Jałowy 2, Szweda) 01.09.18r. 11.00
LKS Brzeźce MKS 5:6 (Firlej 3, Jałowy 2, Tukaj) 08.09. 11.00
MKS Polonia Łaziska 7:1 (Jałowy 2, Szweda 2, Firlej 2, Zatoń) 15.09. 09.30
Krupiński MKS 0:10 (Jałowy 2, J.Nowak 2, Szweda 2, Firlej, Maroszek, Kuzak, Tukaj) 24.09. 17.30
Sokół Wola MKS 3:4 (Firlej 2, Kuzak, Jałowy) 07.10. 09.00
MKS LKS Brzeźce 9:1 (Jałowy 3, Firlej 3, Szweda 2, Tukaj) 13.10. 09.30
Polonia MKS 2:5 (Jałowy 2, J.Nowak 2, Szweda) 21.10. 09.00
MKS Krupiński 4:0 (Zatoń 2, Firlej, Jałowy) 28.10. 09.00
         
Wiosna 2019 III liga woj. C2, gr. 5      
BTS Rekord B.B. MKS   13.04.19r. 10.00
MKS Niepokorni Orzesze   20.04. 11.00
APN GKS Tychy MKS   27.04. 09.00
LKS Zapora Porąbka MKS   04.05. 10.00
MKS GLKS Wilkowice   11.05. 11.00
MKS BTS Rekord   18.05. 11.00
Niepokorni Orzesze MKS   25.05. 11.00
MKS APN GKS Tychy   01.06. 11.00
MKS Zapora Porąbka   08.06.  
GLKS Wilkowice MKS   16.06. 10.00

Tychy: IV liga okręgowa C2 Trampkarz młodszy

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS LĘDZINY 8 24 8 0 0 48:14
2 SOKÓŁ WOLA 8 18 6 0 2 38:21
3 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 8 9 3 0 5 25:41
4 KRUPIŃSKI SUSZEC 8 6 2 0 6 16:30
5 LKS BRZEŹCE 8 3 1 0 7 29:50

Strzelcy (jesień)

15 – Jałowy,

12 – Mateusz Firlej,

8 – Szweda,

4 – J.Nowak,

3 – Tukaj, Zatoń,

2 – Kuzak,

1 – Maroszek