Wiosna 2019

MKS Lędziny do wiosennych rozgrywek zgłosił dwa zespoły, które występować będą w grupach nr 4 i 6 Podokręgu Tychy.

Grupa 4: MKS I Lędziny, Leśnik Kobiór, Znicz Jankowice, Grom Świerczyniec;

Grupa 6: MKS II Lędziny, KP GKS I Tychy, BAP Gol II Bieruń.

 

Terminarz grupy 4:

Kolejka nr 1
2019-04-07/12:00 MKS I LĘDZINY LEŚNIK KOBIÓR 6:1
2019-04-07/12:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC ZNICZ JANKOWICE 3:2
2019-04-07/12:00 LEŚNIK KOBIÓR ZNICZ JANKOWICE 2:1
2019-04-07/12:00 MKS I LĘDZINY UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 5:3
2019-04-07/12:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC LEŚNIK KOBIÓR 1:2
2019-04-07/12:00 ZNICZ JANKOWICE MKS I LĘDZINY 1:7
Kolejka nr 2
2019-04-14/14:30 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC MKS I LĘDZINY 3:6
2019-04-14/14:30 ZNICZ JANKOWICE LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-04-14/14:30 MKS I LĘDZINY LEŚNIK KOBIÓR 11:1
2019-04-14/14:30 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-04-14/14:30 ZNICZ JANKOWICE MKS I LĘDZINY 0:4
2019-04-14/14:30 LEŚNIK KOBIÓR UKS GROM ŚWIERCZYNIEC -:-
Kolejka nr 3
2019-04-28/09:00 ZNICZ JANKOWICE UKS GROM ŚWIERCZYNIEC -:-
2019-04-28/09:00 LEŚNIK KOBIÓR MKS I LĘDZINY -:-
2019-04-28/09:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC MKS I LĘDZINY -:-
2019-04-28/09:00 ZNICZ JANKOWICE LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-04-28/09:00 LEŚNIK KOBIÓR UKS GROM ŚWIERCZYNIEC -:-
2019-04-28/09:00 MKS I LĘDZINY ZNICZ JANKOWICE -:-
Kolejka nr 4
2019-05-05/11:00 LEŚNIK KOBIÓR ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-05-05/11:00 MKS I LĘDZINY UKS GROM ŚWIERCZYNIEC -:-
2019-05-05/11:00 ZNICZ JANKOWICE UKS GROM ŚWIERCZYNIEC -:-
2019-05-05/11:00 LEŚNIK KOBIÓR MKS I LĘDZINY -:-
2019-05-05/11:00 MKS I LĘDZINY ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-05-05/11:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC LEŚNIK KOBIÓR -:-

Terminarz grupy 6:

Kolejka nr 1
2019-04-06/12:00 KP GKS I Tychy MKS II LĘDZINY 1:2
2019-04-06/12:00 BAP GOL II BIERUŃ KP GKS I Tychy -:-
2019-04-06/12:00 MKS II LĘDZINY BAP GOL II BIERUŃ 4:5
Kolejka nr 2
2019-04-13/12:00 KP GKS I Tychy BAP GOL II BIERUŃ -:-
2019-04-13/12:00 KP GKS I Tychy MKS II LĘDZINY 4:2
2019-04-13/12:00 MKS II LĘDZINY BAP GOL II BIERUŃ 0:12
Kolejka nr 3
2019-04-27/12:00 MKS II LĘDZINY KP GKS I Tychy 1:2
2019-04-27/12:00 KP GKS I Tychy BAP GOL II BIERUŃ -:-
2019-04-27/12:00 BAP GOL II BIERUŃ MKS II LĘDZINY 4:1
Kolejka nr 4
2019-05-04/12:00 BAP GOL II BIERUŃ KP GKS I Tychy -:-
2019-05-04/12:00 MKS II LĘDZINY KP GKS I Tychy -:-
2019-05-04/12:00 BAP GOL II BIERUŃ MKS II LĘDZINY -:-

 

Jesień 2018

IV liga żaków F1 (2010-2011), trener Adrian Szweda

Na zdjęciu: Michał Firlej, Wiktor Głąb, Karol Głąb, Daniel Wala, Wiktor Wójcik, Filip Szprengiel i Tomek Kubica, wraz z trenerem Ryszardem Wowro (w zastępstwie).

Kadra żaki sezon 2018/2019

Imię i nazwisko Data urodzenia
Przemysław Apajewski 07.12.2012
Michał Firlej 23.10.2011
Gawliczek Adrian 26.09.2010
Głąb Karol 19.07.2010
Głąb Wiktor 14.05.2012
Tomasz Kubica 09.08.2010
Radosław Morkisz 09.08.2013
Nikodem Natonik 18.08.2010
Morkisz Mateusz 07.08.2010
Odelga Ryszard 11.08.2011
Pytel Bartłomiej 09.04.2012
Pytel Jan 03.05.2010
Szprengiel Filip 11.05.2012
Daniel Wala 02.09.2011
Wiktor Wójcik 04.05.2011
Trener  
Adrian Szweda  

Grupa VII

Kolejka nr 1
2018-09-09/10:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC MKS LĘDZINY 2:2
2018-09-09/10:00 UNIA BIERUŃ STARY GOL BIERUŃ 7:3
2018-09-09/10:00 MKS LĘDZINY GOL BIERUŃ 2:4
2018-09-09/10:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC UNIA BIERUŃ STARY 3:1
2018-09-09/10:00 UNIA BIERUŃ STARY MKS LĘDZINY 4:0
2018-09-09/10:00 GOL BIERUŃ UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 3:3
Kolejka nr 2 (Bieruń, ul. Licealna 17)
2018-09-15/12:00 UNIA BIERUŃ STARY UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 4:0
2018-09-15/12:00 GOL BIERUŃ MKS LĘDZINY 4:2
2018-09-15/12:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC MKS LĘDZINY 0:3
2018-09-15/12:00 UNIA BIERUŃ STARY GOL BIERUŃ 1:2
2018-09-15/12:00 GOL BIERUŃ UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 3:0
2018-09-15/12:00 MKS LĘDZINY UNIA BIERUŃ STARY 1:2
Kolejka nr 3 (Bieruń, ul. Warszawska 296)
2018-09-23/11:00 GOL BIERUŃ UNIA BIERUŃ STARY 4:3
2018-09-23/11:00 MKS LĘDZINY UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 1:1
2018-09-23/11:00 UNIA BIERUŃ STARY UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 1:1
2018-09-23/11:00 GOL BIERUŃ MKS LĘDZINY 3:3
2018-09-23/11:00 MKS LĘDZINY UNIA BIERUŃ STARY 2:4
2018-09-23/11:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC GOL BIERUŃ 2:3
Kolejka nr 4 (Lędziny, ul. Pokoju 4)
2018-09-29/10:00 MKS LĘDZINY GOL BIERUŃ 3:3
2018-09-29/10:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC UNIA BIERUŃ STARY 0:1
2018-09-29/10:00 GOL BIERUŃ UNIA BIERUŃ STARY 2:0
2018-09-29/10:00 MKS LĘDZINY UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 8:2
2018-09-29/10:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC GOL BIERUŃ 1:4
2018-09-29/10:00 UNIA BIERUŃ STARY MKS LĘDZINY 2:1

Aktualna tabela:

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GOL BIERUŃ 12 27 8 3 1 38:27
2 UNIA BIERUŃ STARY 12 22 7 1 4 30:19
3 MKS LĘDZINY 12 10 2 4 6 28:31
4 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 12 7 1 4 7 15:34

Grupa 17

Tychy: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 17

Kolejka nr 1

2018-10-06/10:00 APN III GKS TYCHY AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 3:3
2018-10-06/10:00 MKS LĘDZINY APN III GKS TYCHY 2:4
2018-10-06/10:00 KSB Lędziny MKS LĘDZINY 2:0

Młode Wilki nie dotarły na I turniej.

Kolejka nr 2
2018-10-13/12:00 APN III GKS TYCHY MKS LĘDZINY 1:3
2018-10-13/12:00 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY MŁODE WILKI GKS TYCHY -:-
2018-10-13/12:00 MKS LĘDZINY MŁODE WILKI GKS TYCHY -:-
2018-10-13/12:00 APN III GKS TYCHY AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 1:0
2018-10-13/12:00 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY MKS LĘDZINY 2:2
2018-10-13/12:00 MŁODE WILKI GKS TYCHY APN III GKS TYCHY -:-

Młode Wilki nie dotarły na II turniej.

Kolejka nr 3
2018-10-21/10:00 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY ( DZ.) APN III GKS TYCHY 3:0
2018-10-21/10:00 MŁODE WILKI GKS TYCHY MKS LĘDZINY -:-
2018-10-21/10:00 APN III GKS TYCHY MKS LĘDZINY 3:3
2018-10-21/10:00 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY ( DZ.) MŁODE WILKI GKS TYCHY -:-
2018-10-21/10:00 MŁODE WILKI GKS TYCHY APN III GKS TYCHY -:-
2018-10-21/10:00 MKS LĘDZINY AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY ( DZ.) 6:6

Młode Wilki Tychy nie dotarły na III turniej.

Kolejka nr 4
2018-10-27/14:00 MŁODE WILKI GKS TYCHY AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY ( DZ.) 2:3
2018-10-27/14:00 MKS LĘDZINY APN III GKS TYCHY 1:0
2018-10-27/14:00 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY ( DZ.) APN III GKS TYCHY 2:2
2018-10-27/14:00 MŁODE WILKI GKS TYCHY MKS LĘDZINY 0:2
2018-10-27/14:00 MKS LĘDZINY AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY ( DZ.) 3:0
2018-10-27/14:00 APN III GKS TYCHY MŁODE WILKI GKS TYCHY 0:5
Końcowa tabela:
Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS LĘDZINY 12 24 7 3 2 31:18
2 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY ( DZ.) 12 22 6 4 2 30:19
3 APN III GKS TYCHY 12 18 5 3 4 23:22
4 MŁODE WILKI GKS TYCHY 12 3 1 0 11 7:32