Podsumowujemy ostatni październikowy weekend (23-25.10) w wykonaniu młodzieży: swojego spotkania z Czaplą nie rozegrali juniorzy (goście nie dojechali na mecz), a swoje ostatnie występy zapisali na swoim koncie zespoły młodzików i orlików. Trampkarzom pozostał do rozegrania jeszcze jeden mecz w listopadzie. Podokręg Tychy orzekając walkower za nierozegrany mecz juniorów, de facto zakończył jesienne występy zespołu trenera Mirosława Wowro.

Trampkarze:

Football Project Suszec – MKS Lędziny 8:0 (2:0);
Skład MKS-u: Bartosz Drozdek, Daniel Segeth, Bartosz Tabuła, Artur Zając, Jakub Kruciński, Dominik Labe, Grzegorz Pająk, Eryk Zatoń, Mateusz Gumprecht, Kacper Kamiński, Jakub Malczyk, Paweł Kupczyk i Kacper Kamiński.
Młodziki:
MKS – KSB Lędziny 12:3 (bramki: Kruciński 3, Gumprecht 3, Zych 3, Kupczyk 2, Kluz)
Orliki E1+E2:
MKS – Znicz Jankowice II 17:1.
Pozostałe zespoły nie dojechały.
W najbliższych dniach, po zebraniu wszystkich wyników i aktualnych danych, zaktualizujemy i uzupełnimy tabele poszczególnych grup rozgrywkowych.