Kolejny pozytywny weekend za nami! Zwycięstwa juniorów i młodzików, świetny turniej w wykonaniu żaczków,  a na koniec powołania z Wydziału Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej dla Wojtka Majera, Eryka Zatonia i Bartosza Tabuły na konsultację selekcyjną w obszarze Bielsko Biała, Żywiec, Tychy dla Rocznika 2007.

Młodziki MKS-u Lędziny wygrały w dniu wczorajszym (30.09.) z bardzo dobrze grającą drużyną z Czułowa 5:2.
Mecz był bardzo emocjonujący i stał na dobrym sportowym poziomie, a bramki w tym meczu strzelili: Eryk Zatoń 2, Artur Zając i Igor Larysz po 1 (ostatnia to trafienie samobójcze). Zawodnikami meczu zostali tym razem: Bartosz Tabuła i Igor Larysz.

Skład MKS-u: Kacper Hamik, Kamil Skrzyniarz, Bartosz Tabuła, Dominik Labe, Artur Zając, Eryk Zatoń, Igor larysz, Dominik Pająk, Kacper Morkisz, Bartek Czudaj, Bartosz Płoski, Mateusz Gumprecht, Daniel Segeth i Jakub Krucinski.

Dziękujemy za mocny doping coraz liczniejszej grupy rodziców.
Juniorzy MKS w sobotę (29.09.) pewnie pokonali na wyjeździe LKS Czarków 6:0, a bramki zdobywali: Błażej Gierczak (dwie), Kamil Chromik, Paweł Janota i Patryk Czudaj.
Żaczki w niedzielny (30.09.) poranek na lędzińskim orliku gościły zespoły z Bierunia i Grom Świerczyniec. Nasi najmłodsi piłkarze po kapitalnym występie pokonali Grom Świerczyniec 8:2, zremisowali 3:3 z Golem Bieruń i minimalnie ulegli bieruńskiej Unii 1:2.
Bramki zdobywali: Karol Głąb, którzy zapisał na swoim koncie aż 8 goli oraz po jednym Adrian Gawliczek, Michał Firlej, Filip Szprengiel i Wiktor Głąb.
MKS: Przemek Apajewski, Miłosz Nowicki, Adrian Gawliczek Tomek Kubica, Łukasz Strauch , Miłosz Kowalczyk, Karol i Wiktor Głąb, Filip Szprengiel , Mateusz Karkoszka, Michał Firlej , Nikodem Natonik, Wiktor Wójcik, Rysiek Odelga.
Końcowa tabela grupy VII:
Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GOL BIERUŃ 12 27 8 3 1 38:27
2 UNIA BIERUŃ STARY 12 22 7 1 4 30:19
3 MKS LĘDZINY 12 10 2 4 6 28:31
4 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 12 7 1 4 7 15:34
Zespoły orlików i trampkarzy w miony weekend miały pauzę. W kolejny (06-07.10.) pauzować będą juniorzy.