W dniu wczorajszym swoje rozgrywki zainaugurował zespół młodzików rocznik 2005-2006, D2), występujący w rozgrywkach Podokręgu Tychy (IV liga, grupa 2) pod wodzą trenera Jacka Mikolasza.

Młodzi lędzińscy piłkarze, pomimo dobrej i ambitnej gry, musieli nieznacznie uznać wyższość JUWe, które na własnej murawie w Jaroszowicach zwyciężyło 2:1.

Jedynego gola dla MKS zdobył Szymon Nowak.

Młodzików już jutro czeka drugie ligowe starcie, tym razem zmierzą się w Jankowicach ze Zniczem. Początek spotkania o godzinie 9.30.

Z innych drużyn, w najbliższy weekend zaprezentują się juniorzy młodsi, którzy w niedzielę o 11.00 podejmą na własnej murawie Fortunę Wyry.

Drużyna żaczków rozegra drugi ligowy turniej, rywalizując w sobotę (16.09) w Chełmie Śląskim z miejscową Stalą, GTS Bojszowy i Piastem Bieruń Nowy. Początek od godziny 9.00.