Zapraszamy serdecznie na ostatnie ligowe spotkanie tej jesieni! Jutro o godzinie 13.30 MKS zmierzy się z beniaminkiem klasy okręgowej, czyli Fortuną Wyry, która bardzo dobrze spisuje się w bieżących rozgrywkach (7 miejsce w tabeli), gromadząc na swoim koncie – jak do tej pory – 23 punkty (za 6 zwycięstw i 5 remisów, przy 3 porażkach).

Spotkanie zapowiada się ciekawie, ponieważ MKS znajduje się na fali i powalczy o piąte kolejne zwycięstwo. Z kolei, zespół trenera Marka Mazura będzie chciał się odkuć za porażkę 3:8 (3:3) z ostatniej kolejki, poniesioną z faworyzowaną Podlesianką. W obu zespołach brak pauz kartkowych.

W przerwie spotkania, po dłuższej przerwie, odbędzie się losowanie nagród dla kibiców, którzy nabędą bilety na jutrzejszy mecz. Z kolei, przed spotkaniem będzie miała miejsce krótka uroczystość z okazji niedzielnego Święta Narodowego, w czasie której uczczone zostanie 100-lecie odzyskania Niepodległości.

Mecz jako arbiter główny poprowadzi: Piotr Kopiec (Żory).