W najbliższą niedzielę, tj, 2 maja o godzinie 17.00 w Górze MKS zmierzy się z liderem rozgrywek – Nadwiślanem.

[singlepic=5325,360,320]

Jesienią obie drużyny stworzyły dobre widowisko. Foto: Underek

Nikomu nie trzeba mówić jak trudne spotkanie czeka nasz zespół, który po porażce z Iskrą znajduje się w dość trudnym momencie. Zwłaszcza, że ostatnie występy MKS-u na stadionie im. J.Waliczka nie były udane (porażki 1:2, 1:4 i 0:4). Miejmy nadzieję, że zespół pokaże ducha walki – podobnie jak to było wiosną w wygranym pojedynku, kiedy to ponad godzinę MKS walczył w dziesiątkę z faworyzowanym rywalem. Nikt nie pauzuje za kartki, więc Marcin Polarz będzie miał pole manewru przy wyborze składu. Jeśli zespół zagra z wiara w sukces, zdobycie punktów w pojedynku z zespołem Bartłomieja Bobli nie jest niemożliwe, wszak lider nie gra tej rundy tak porywająco – choć ostatnie spotkania (z Wawelem i Unią) zwyciężył. Może warto wziąć przykład ze Stali Chełm Śląski, która w pierwszym meczu wiosny rozbiła górzan 3:0:)?

Dodam także że juniorzy w ten weekend pauzują, trampkarze starsi w sobotę o godz. 11.00 zagrają w Kryrach z Czaplą, a młodsi zmierzą się z tym samym rywalem, także o 11.00 w wyjazdowym pojedynku tyle, że w poniedziałek 3 maja.

Informuję, że z racji wyjazdu na weekend majowy, wszelkie aktualności, relacje ze spotkań i wyniki drużyn młodzieżowych, pojawią się na stronie w poniedziałek wieczorem (chyba, że mnie ktoś wyręczy).