W niedzielę 23 września o godz. 16 MKS rozegra kolejne wyjazdowe spotkanie, tym razem w Górze. I z pewnością będzie to ciężki mecz, Nadwiślan na swoim boisku jest szczególnie niewygodnym rywalem. Ostatni mecz MKS-u w Górze zakończył sie remisem 1:1 – gola wtedy zdobył Dawid „Karlos” Karlik. Na wiosnę MKS u siebie zwyciężył 2:1 po golach Skiby i Stojaka. Jako, że tych dwóch ostatnich graczy nie ma już w MKS-ie, a Karlos dopiero powraca do treningów po kontuzji, za strzelanie goli odpowiedzialni będą inni zawodnicy. Obie drużyny pokazały w ostatnich meczach charakter, MKS wychodząc ze stanu 0:2 na 3:2 w meczu z Sokołem. Nadwiślan zaś przegrywał w Mikołowie 1:2, by w kilkanaście minut strzelić 4 gole i prowadzić 5:2 (ostatecznie wygrał 5:4). Nasza defensywa będzie musiała zagrać ostrożnie, gdyż także 5 goli gracze z Góry zdobyli w niedawnym spotkaniu z Iskrą. Nasz zespół zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli, zaś Nadwiślan 11, lecz ma tylko dwa punkty mniej niż MKS, więc w razie zwycięstwa przeskoczy nas w tabeli. Mecz z Górą jest spotkaniem z podtekstami, wszak w barwach klubu z Góry powinniśmy zobaczyć m.in. Łukasza Wachewicza, Szymona Kwiatkowskiego, czy Sebastiana Idczaka, doskonale znanych z występów w MKS-ie. Emocji z pewnością nie zabraknie, tak więc zapraszamy wszystkich sympatyków MKS-u na ten mecz!