Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Redakcja Strony w imieniu Swoim i Zarządu Klubu, składa najlepsze życzenia świąteczne wszystkim sympatykom, piłkarzom MKS-u Lędziny, całemu środowisku lędzińskiego Klubu, a także gościom naszego serwisu.

Jednocześnie życzymy Wam, by Święta Bożego Narodzenia AD’ 2015 roku były czasem wyjątkowym, pełnym ciepła, radości i upragnionego oddechu. Niech każdy z Was znajdzie czas dla Swoich bliskich i tego, by dzielić się z Nimi swoim optymizmem.

Wszyscy wspólnie wierzymy, że 2016 rok przyniesie wiele pozytywnych emocji, wrażeń oraz sukcesów sportowych. Obyśmy mogli cieszyć się z nich w najbliższych miesiącach! Tego życzymy Wszystkim Wam wspólnie oraz każdemu z osobna!