W dniu dzisiejszym (29.11.) najmłodsi piłkarze MKS-u w mieszanym składzie wywodzącym się z obu grup, zarówno starszej jak i młodszej, rywalizowali w Bieruniu Nowym w turnieju „Piast Cup” dla rocznika 2014 i młodsi (U-6). Dla większości z nich były to pierwsze zawody w życiu, dlatego przy okazji cieszymy się, że zaprezentowali się tak wspaniale: wyłącznie zwyciężając bądź remisując. 

Te wspomniane wyniki nie były najważniejsze, liczyły się uśmiechy na twarzach dzieciaków i wielka frajda z gry, a także spontaniczna radość po każdej zdobytej bramce. Każda drużyna rozegrała po 7 meczów trwających po 12 minut, a gdy prowadzący zapomniał włączyć zegar to czasem nawet i dłużej:) Każdy spędził dużo czasu na boisku. Na koniec wszyscy zostali uhonorowani medalami i dyplomami uczestnictwa, a nasza drużyna także i słodyczami ufundowanymi przez Zarząd MKS Lędziny (następnym razem obiecujemy kupić owoce!).

W drużynie trenera Marcina Bratka rywalizowali: Szymon, Bartek, Maja, Kacper, Kuba, Wiktor, Marcel, Kordian, Dawid i najmłodszy w ekipie 4-letni Olek, który rozwiązał worek z bramkami na zawodach, zdobywając gola w pierwszym meczu.

Serdeczne podziękowania także dla: TOMLINE Tomasz Rugała oraz Tadeusz Ingram – Zespół Muzyczny „Gest”, którzy wsparli nasz udział w turnieju. Dziękujemy!