W najbliższą niedzielę (tj. 03.09.) o godzinie 16.00 drużynę MKS-u czeka wyjazdowa potyczka z MKP Odrą Centrum Wodzisław Śląski, beniaminkiem tegorocznych rozgrywek. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Bogumińskiej 8. MKS nie jedzie do Wodzisławia w roli faworyta, ale liczymy na dalszy progres w grze oraz na to, że wykonana latem praca i dobra atmosfera w zespole, zaowocują zdobyczą punktową na trudnym terenie.

MKS jak do tej pory zapunktował w rozgrywkach raz, remisując 1:1 z Unią Racibórz. Z kolei, Odra Centrum zgromadziła do tej pory 6 punktów, za zwycięstwa 1:0 z Bytomskim Sportem i 2:1 z GKS Radziechowy-Wieprz. Pogromcą zespołu Odry w bieżących rozgrywkach okazał się zespół Wilków Wilcza, który przewodzi aktualnie w tabeli.

Skład Odry z meczu w Radziechowach: Kuhn – Lukoszek, Krupiński, Malinowski, Stachurski – Cichy, Reinhard, Sikorski (89. Nepelski), Panic (65. Zieliński) – Cerkowniak (90. Nowakowski), Sitnik (73. Ośliźlok).

Trener zespołu jest Bartłomiej Socha, natomiast Prezesem Klubu powstałego w 2011 r. Pan Roman Zieliński.

Spotkanie poprowadzi Mirosław Górecki (Ruda Śląska), asystenci: Zbigniew Szymanek, Grzegorz Szymanek.

Rezerwy MKS-u w niedzielę o godzinie 17.00 podejmą na własnym boisku UKS Warszowice.

Serdecznie zapraszamy!