Bolesną stratę punktów w niedzielne (04.09.) popołudnie zanotowała drużyna rezerw MKS-u Lędziny, nie utrzymując prowadzenia 3:0, jakie zbudowała po godzinie gry. Remis 3:3 (1:0) stanowi duże rozczarowanie dla drużyny trenera Zbigniewa Janika, która w kolejnym spotkaniu zmierzy się z liderującym Pniówkiem Pawłowice (niedziela, 11.00 września, godz. 11.00, boisko w Golasowicach przy ul. Konopnickiej 3).

MKS II Lędziny – Czarni Piasek 3:3 (1:0) Śmigiel 8, Majer 58, Morks 58 – Spychała 63, Pęszor 65,90

MKS II: Kucharczyk (W.Majer 46) – Śmigiel, Dominiec, Firlej (Gaweł 46), Giza (Kobus 60), Majer, Nowrocki, Smaza, Skrobek, Adamus (Stasiński 80), Morks (Haba 80).

żółte kartki: Dominiec, Smaza.

W najbliższym czasie nie będzie to jedyny mecz MKS-u z Pniówkiem Pawłowice. Tak się bowiem składa, iż – po raz kolejny – seniorska drużyna MKS-u (ta rywalizująca w IV lidze) zmierzy się z pierwszą drużyną Pniówka (reprezentantem III ligi) w rozgrywkach pucharowych (tym razem będzie to szczebel ćwierćfinałowy na szczeblu Podokręgu Tychy). Spotkanie zaplanowano na środę 14 września na godzinę 16.30.