Z uwagi na liczne ubytki kadrowe, jakich doznał MKS Lędziny w przerwie zimowej kadra lędzińskiego zespołu uległa zmianom. W zasadzie w każdej formacji koniecznym było pojawienie się nowego zawodnika, co udało się zrealizować. Dziś przedstawiamy nowych zawodników IV-ligowego zespołu:

  • bramkarz Mariusz Kuchta (ur. 03.01.98 r. – młodzieżowiec, ostatnio Unia Racibórz, a wychowanek GKS-u Katowice), na zasadzie transferu definitywnego,
  • obrońca Robert Kachel, występujący najczęściej po lewej stronie boiska (ur. 10.03,1992 r., Piast Bieruń Nowy, jesienią 12 występów, pewny punkt defensywy Piasta w poprzednich sezonach), wypożyczenie,
  • obrońca/defensywny pomocnik Patryk Bajor (ur. 12.01.1996 r., ostatnio Warta Zawiercie – 6 występów jesienią, a wcześniej m.in. GKS Katowice, czy Nadwiślan Góra), wypożyczenie
  • pomocnik Daniel Kramarczyk – (ur. 31.10.1996 r., wychowanek ŚTS Katowice, następnie GKS Katowice i w Warcie Zawiercie, w rundzie jesiennej wypożyczony do Gwarka Ornontowice, gdzie zanotował 9 występów), wypożyczenie,
  • pomocnik Jakub Ryłko, ur. 29.05.98 r. (młodzieżowiec) ze Stadionu Śląski Chorzów, wypożyczenie
  • napastnik/skrzydłowy Jakub Rzepa (ur. 25.11.1997 r., Piast Bieruń Nowy, jesienią 5 występów w barwach Piasta,

Dodatkowo informację jest ta, iż do rozgrywek zostanie zgłoszony jako grający trener Adrian Napierała, który jako wolny zawodnik może reprezentować barwy MKS. W razie potrzeby, być może grającego trenera (ur. 16.02.82 r.), a występującego do 2015 r. w barwach Puszczy Niepołomice, zobaczymy w defensywie MKS-u.

Witamy w Lędzinach i życzymy sukcesów w barwach MKS!

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony www.slaskisport.tv, ich autorem jest Agata Dworczak.