W dniu jutrzejszym o godzinie 18.00 MKS w Imielinie zmierzy się z miejscową Pogonią w spotkaniu, którego stawką może być na mecie sezonu 2014/2015 miejsce na najniższym stopniu podium ligowej klasyfikacji. Być może w obu zespołach apetyty były większe, ale możemy być pewni, iż w dniu jutrzejszym nikt nogi nie odstawi, walcząc o korzystny rezultat dla swojego zespołu. Wszakże podtekstów nie zabraknie.

Z derbowego pojedynku kartki (konkretnie cztery żółte) wykluczyły Damiana Sopelewskiego, po stronie MKS, oraz Marcina Polarza w drużynie Pogoni, w następstwie wykluczenia byłego szkoleniowca MKS-u w pojedynku z Górnikiem 09 Mysłowice.

Spotkanie poprowadzi Wojciech Zarzycki z Bytomia.

Relację na żywo ze spotkania będziemy prowadzić od godziny 18.00 na żywo na www.mksledziny.pl .

W innych meczach 26 kolejki zagrają:

Ogrodnik – Łąka, Znicz – Górnik 09, Rozwój II – Unia B.St., GKS II – AKS Niwka, Unia Kosztowy – Sparta, Żory – Piast (wszystkie wtorek 18.00), MK Górnik – AKS Mikołów (środa 18.00).